Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy tőlem 30 évvel idősebb férfit?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki már jó ideje tetszik.Vagyis először csak tetszett,mondjuk,hogy vonzódtam hozzá, ez a vonzalom hol erősebb hol gyengébb volt,de hosszú ideig tartott.Aztán később jobban megismertem,és rájöttem hogy egy nagyon különleges,intelligens,okos és humoros férfi.Teljesen levett a lábamról,beleszerettem.Majdnem fél évig küzdöttem ez ellen az érzés ellen,de totál fölöslegesen.Minden szabad percemben ő jár a fejemben.Tudom hogy nem szabadna és azt is hogy nős és a világért sem akarnám tönkretenni a házasságát.Ő is kedvel engem,de persze nem úgy érez,mint én iránta.Tudom,hogy mindenképp el kell felejtenem őt,mert így megbolondulok,de egyszerűen nem megy...:(

2013. nov. 24. 00:05
1 2
 1/15 Noydra ***** válasza:
25%
Már azt hittem a nagyapád halt meg...
2013. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
5%
Mért akarod elfelejteni édesapádat?
2013. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hagyd őt békén. Pláne, hogy házas, és még te is bevallod, hogy nem úgy érez irántad, mint te ő iránta.
2013. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi idős vagy? Szerintem fordulj valamilyen pszichológushoz. Ha nagyon fiatal vagy még, akkor tud majd segíteni szerintem.
2013. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Keress valakit, akiben mindez megvan... és ő majd feledteti veled. Vagy épp nem ilyen, hanem más értékei

fognak meg :)

Amíg üres az a hely, addig úgyis csak őt tudok elképzelni oda... és magadat kínzod csak.

2013. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
hogyan felejtsd el? k..va gyorsan:D
2013. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nem az apám és nem a nagyapám az illető,ha ismernétek őt megértenétek....

amúgy nem szoktam ennyivel idősebbekkel foglalkozni sőt első alkalom hogy egy olyan férfi megtetszett aki nem egy vagy két évvel öregebb nálam...

ja és tanácsokat kértem,hogy hogyan felejtsem el nem osztást higgyétek el elég szar nekem is...:S

2013. nov. 24. 00:13
 8/15 A kérdező kommentje:
5-ös és 7-es köszi a normális válaszokat;)
2013. nov. 24. 00:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi a baj 7-es? Hős lovagként akarod menteni a kérdezőt? :D Szerintem megtudja ő magát védeni, ha akarja...
2013. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

#10 Nem.. Csak tudod utálom ha valaki személyeskedik, főleg úgy hogy nem is ismeri azt az embert akinek belemászik az életébe.. Feltett 1 normális kérdést akkor ILLIK normális választ adni.. De hülye vagyok.. Az itteni id ióta embereket próbálom illemre tanítani 17 éves létemre.. Tudom ez alatt a 17 év alatt nem 1 olyan esetet láttam, hallotam hogy valakivel személyeskedtek, gúnyolták miközben neki amúgy is meg volt a maga problémája és az ember az öngyilkosságot látta egyetlen kiútnak, és ezért nem tetszik ha valaki gúnyol, megaláz másokat.. Oké nyilván itt nem áll fent az öngyilkosság veszélye de akkor sem kellene gúnyolni szerencsétlen lányt...


#7 voltam...

2013. nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!