Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gaz hogy mar annyit csalodt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gaz hogy mar annyit csalodtam a lanyokban az utobbi időben hogy inkabb eljarok prostizni?

Figyelt kérdés
Minden baratnom mecsalt megalazott meg ilyenek. Nem tudok mit csinalni de mar nem akarok bizni a lanyokban.
2013. dec. 10. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
a te döntésed
2013. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jóaz, soknál voltál már? én is tervezek elnézni. jó buli?
2013. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy szolgáltatás...Ha gáz is lenne, akkor se hiszem, hogy ennek érdekelnie kéne téged. Csináld csak, ha jól esik.
2013. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gáz vagy nem gáz mindenki maga dönti el. De ha már ennyire elkeseredtél a nők miatt azt sajnálom.
2013. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet azt mondani hogy ilyen meg olyan lany akivel voltal. Az elet nem igazsagos ilyen szempontbol mert ők most csak kb nevetnek rajtam hogy mennyire gyoker vagyok. Kozben csak egy normalis ertekrendet kepvisletem.
2013. dec. 10. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk prostizni jo. De ha valaki olyant állit, hogy " Kozben csak egy normalis ertekrendet kepvisletem." az kezd gyanus lenni, alkalmatlan normális párkapcsolatra.
2013. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!