Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi lehet az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi lehet az a korhatár, ameddig az ember, ha nem talált párt, akkor azután nem is valószínű, hogy fog és miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En mar most tudom,hogy nem lesz!26/f
2013. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25, mert jelenleg így látom.
2013. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
25 éves vagy singularity?
2013. dec. 10. 16:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés faterék haverja 50 év környékén kezdett el kavarni soha sem késő :D csak ilyesmi véget le kell mondani a családról.
2013. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bármikor megtörténhet,hogy rátalál az ember. Csak az idő múlásával értékeli a kisebb dolgokat és lejeb adja az elvárásokat.
2013. dec. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4:50 évesen is lehet családot alapítani.Rengeteg ember például 40 éves koráig a munkájának él.Mondjuk nem a legjobb dolog,de valahol megértem őket,mert egy családhoz pénz is kell.
2013. dec. 10. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Sosem késő!
2013. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szomszéd srác 26 éves koráig ült otthon amióta dolgozott csak a munkahelyén meg otthon lehetett látni. Persze tizen évesen eljárt erre arra de akkor sem láttuk nővel. 26 évesen látta be hogy változni kell. Eljárt edzeni, bekerült egy jó társaságba, elkezdett egy jó hobbit és úgy 4 hónappal később már azt láttuk hogy a közeli busz megállóban csókolózik egy csinos lánnyal akit néhány nap után haza is vitt. A srác lasan 30 éves a csaj most 23 és ha minden igaz jövő májusba esküvőjük lesz attól függ hogy a párja hogy bírja majd a terhességet. Szóval sosincs késő.
2013. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*nem, 26 de 25 évesen is így láttam.
2013. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindenki más dolgokat tart fontosnak, ha partnerválasztásról van szó. Ezért nagyon nehéz.


Nekem is 5 évig tartott, mire megtaláltam a hozzám illő férfit. 24 voltam amikor összejöttünk. Ma már 2 éve házasok vagyunk.


Sok pasitól hallottam, hogy egy nő pl már 30-tól felfelé ne is álmodjon házasságról, mert tuti valami gebasz van vele, ha addig senki se vette el...


Pasiknál is 30 körül már a nők nem feltétlenül biztosak abban, hogy jó választás lenne az illető, hiszen 30 éves és még mindig egyedül van, akkor valami baj lehet vele biztos...


Szerintem nincs kifejezetten korhatár erre. Csak annyi hogy, ahogy idősebb lesz az ember, annál nehezebb lesz megtalálni a megfelelő társat. Mert egyre többen foglaltak...stb...


27/N

2013. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!