Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden lány modell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden lány modell lenni, ha a modelleket mindenki szó szerint fikázza, hogy milyen vékony meg undoritóak?

Figyelt kérdés

komolyan mondom,akárki lány ismerősöm vetélkedőre jeletkező adatlapját,vagy csak simán egy bemutatkozó szövegét nézem mindenhol az látom hogy mindenkinek kicsikori álma hogy modell lehessen...

most néztem pl egy facebookos szépségversenyt,ahol a jeletkezők 99%nál a betmutatkozó szövegbe szerepelt a modellkedés...ennyire eredetiek a mai emberek?:D


2013. dec. 10. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mifelénk szinte senki nem akar az lenni. :D

Én sem, az kéne még nekem, a gerincemnek főleg, hogy 15 centis sarokban mászkáljak, meg hogy megmondják mikor mennyit ehetek és mit. Hagyjanak engem békén. Szeretem a pacalpörköltet.

2013. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem látják a fától az erdőt. Csak ennyit mondnok.
2013. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A tvben vannak sokat reklàmozva, szépnek beàllitva és körülrakongva. Az mondjuk érdekes hogy szemtől szembe senki se fikâzza őket...
2013. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem minden nő olyan modell akar lennie aki csontvékonyra lefogy.
2013. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért lehet, ez, mert nekik a modellek fellépése tetszik, tehát nem az alakjuk. Az, hogy olyan magabiztosak, kiegyensúlyozottak, jön belőlük a szuper női szépség csak úgy szünet nélkül. (De ez csak a stáb által felkent smink, a pop zene és a kokain pillanatnyi hatása, és ezt lehet pl benézni csúnyán naiv és nobrainuse módon) >:D
2013. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csábítja őket a pénz,meg a hírnév.
2013. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sosem akartam modell lenni. Állatorvos akartam lenni, aztán pszichológus, de sosem modell :D

És nem is férnék a képbe, alacsony vagyok.

2013. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akar a halál modell lenni, örülök neki, hogy csak a barátom fikázza néha, hogy hm, most mintha kicsit többet ettem volna az átlagnál. Bár még ha akartam volna valaha is modell lenni, eleve halva született ötlet lenne, a magam 163 centijével nem nagyon vennének fel egy ilyen kifutós modellkedős helyre sem.


Mellesleg, már nem azért, de ha olyan típusú vetélkedők, szépségversenyek honlapján/fb oldalán nézegeted, akkor ne csodálkozz, ott szinte elvárás (szerintem), hogy írják a modellkedést, mint gyerekkori álmot. Mint mikor sima állásinterjúra jelentkezel, pl orvosnak, azt mondod, hogy gyerekkorod óta segíteni szerettél volna másokon meg blabla. Ez ilyen sablonszöveg, ami így vagy úgy, de segít "eladnod" magad a munkaerőpiacon. Nyilván nem minden esetben van ez így, de valamit csak kell válaszolnod a "miért hozzánk jelentkezett?" kérdésre, és nem mondhatod, hogy le vagy égve, és mindenhova jelentkezel, ahova csak lehet.

2013. dec. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert amit látnak: a legkönnyebb út a pénz és a hírnév felé. Stylistok sminkelne, divatos ruciban flangálhatsz, felnéznek rád, és még pénz is kapsz érte. Ez milyen iskolaundorú lánynak ne tetszene?
2013. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

oké,ha úgy adódna lehetőség én is kiprobálnám,de annyit nem fizetnének hogy ki irjam hogy a céljaim közé tartozik..

komolyan eggyesek a 15O centijükkel,meg a full átlag arcukkal,hogy akarnak ebből pénzt csinálni? megértem én,ha olyan akar belevágni akinek vannak adottságai..de legyen már kicsit reálisak

2013. dec. 10. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!