Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire befolyásol egy ilyen dolog? 19l

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásol, ha a kiszemeltedről/párodról egy hozzád közel álló rossz véleménnyel van? (még ha nem ismeri, akár "csak" kisugárzás alapján). Nekem elég rosszul esett a dolog..
2013. dec. 10. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze nem esne jól, de azért megismerném az adott személyt mindenképpen.
2013. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a kiszemeltem engem utálna, rossz benyomása lenne rólam, akkor egész éjszaka sírnék.

Viszont van olyan is, aki engem szemelt ki, borzalmasan nyomul, és gyűlölöm, csak nem fogja fel...

Néha idegesítő, néha könyörtelen... :/

2013. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legjobb barátnőm nem csípi a barátomat... tudok róla, megbeszéltem vele az okokat és nincs belőle gond...
2013. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy én már teljesen kiismertem az illetőt, és úgy mondanak rossz véleményt róla, ahogy azt ők egy kép alapján megítélik.
2013. dec. 10. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne foglalkozz vele, persze minimálisan tartsd észbe nmehogy az legyen h csalódsz véletlenül, de te vagy vele nem ők!
2013. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy öcsém nem bírta az egyik exemet, de nem csinált semmit, csak mondta, hogy elég balfarok szerinte és nem beszélgettek. Ennyi.

Egyébként igaza is volt csak akkor még naív voltam.

2013. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem semennyire. Tényleg.

Mielőtt a mostani barátommal összejöttem mindenki ellenezte, mert nem is ismerték... most meg már rájött az egész rokonság és baráti kör, hogy nála jobb barátot nem is találhatnék. :)

Szóval, ha te hiszel benne, hogy jó választás, és tényleg az, akkor bátran állj ki mellette.

Persze, ha te is tudod, hogy valami nagy gáz van vele, akkor azért ne legyél naiv, és érdemes néha figyelni arra, hogy mit mondanak mások... szóval attól függ, mennyire vagy jó emberismerő... :)

2013. dec. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!