Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan csak én vonzom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan csak én vonzom az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés
Elkezdünk neten beszélgetni, vagy élőben is akár, ahogy adja...tök jól elvagyunk, aztán pár nap múlva vagy hét múlva jönnek, hogy alakul nekik valami mással épp :-D Nem hiszem el :-D Egy napon könyvbe írom a "szerencsémet" Mert üldöz, de kegyetlenül. Csak valahol defektet kapott!
2013. dec. 10. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te. Én is ilyen szerencsétlen vagyok.
2013. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ezt kapom mindig,múltkor is azt hittem na majd ez a csaj lesz az,erre persze hogy barátja volt,ott letörtem nagyon.És folyamatosan ilyenek vannak velem...Semmi nem jön össze...
2013. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából már meg sem lepődök srácok. :D Inkább úgy kalkulálok hogy mikor bukkan fel az akivel alakul és ebből nem csalódhatok :D
2013. dec. 10. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán túl sokat vársz a személyes talival.


Vagy elfogysz a csevej során. Először érdekes vagy aztán már nem.....

2013. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Aki engem megun, az az unalmas. :D Ennyit erről. :)
2013. dec. 10. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem most ilyen történt, és nagyon szar...
2013. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak az az érdekes, hogy eddig semmi szó róla, aztán benyögi, hogy az a helyzet hogy....XD Kösz baz meg.
2013. dec. 10. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemcsak te. Nekem az olyan pasikat sikerült egy időben bevonzanom, hogy mire megbíztam bennük, hogy mindent elmondhassak nekik, akkor hirtelen jöttek azzal, hogy eldicsekedték, hogy kialakulóban van egy-egy kapcsolatuk, bár a többségnek ez kb. 2-3 hónapig tartott, majd nekem "sírták" el bánatukat és akkor rájöttem, hogy nekik csak a lelki szemetesládájuk vagyok (barátzónás), csak ezt nem vettem észre addig.

Nyugi, eljön majd a te időd is, amikor az a csaj talál rád, akinek nem lesz mása közben, tehát nem pótlék leszel. 31N

2013. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy legyen! :D:D:D:D Köszi!
2013. dec. 10. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
És ronda vagy?:D am az se jo ha mindent megbeszelhetnek veled mert akk megmaradsz baratnak.
2013. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!