Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki belém szeret. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki belém szeret. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy szinte minden srác (illetve lányra is volt már példa) aki megismer, belém szeret. Vagy kicsit, vagy nagyon, de belém zúgnak. Nem tudom már, mit csináljak. Nem tartom magamat se olyan nagyon szépnek, se érdekesnek, mégse tudok úgy barátkozni, hogy a másik fél ne akarjon többet. Még csak hülyíteni se szoktam őket. Már flörtölni se merek, mégis. Mit tehetnék ez ellen? Nem akarok mindig mindenkit megbántani.
2013. dec. 10. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ó, hát igen, az élet nagy problémái...
2013. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Növessz pajeszt. Nekem bejött.
2013. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Fogadunk, hogy én isbeléd szeretek-e?
2013. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehetőleg kerülj el jó messziről. És, hogy mit csinálj? Változtass a személyiségeden, legyél bunkóbb, flegmább még akkor is, ha nem kellemes. Esetleg ne érdekeljenek azok érzései akik beléd szeretnek, hidd el, kevés lányt érdekel.
2013. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első... attól, mert esetleg neked más stílusú problémáid vannak, igen, nekem ez gondot jelent. :)

Komoly válaszokat szeretnék, már amennyire lehet.

2013. dec. 10. 23:59
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Én utállak.
2013. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
lehet akarva akaratlanul flörtölsz mindenkivel.. vagy túl szép vagy és akkor ez marad a sorsod.. vagy olyan típusú emberekkel kell barátkoznod, akik elég magas egzisztenciával rendlekeznek..
2013. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Verd ki pár fogadat és mosolyogj minél többet.
2013. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem értem ki terjeszti azt a mítoszt, hogy ennyire megviseli az embereket a visszautasítás? Vagy ez a generáció ilyen hisztis kis hü.yegyerekekből állna?
2013. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Képtelen vagyok nem törődni velük. Én barátilag mindig megszeretem az illetőt, ezért nehéz. Olyan aranyosak, ahogy próbálnak udvarolni, de még csak kapcsolatot se szeretnék - ezt viszont nekik hiába mondom.

Lehet, tényleg flegmábban kéne kezelnem az embereket.

2013. dec. 11. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!