Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
van egy lány eddig nem sokat beszéltünk de szoktunk szemezni és gyakran veszem azt észre hogy engem néz és ma csak úgy meg akart hívni valamire de ezt elutasítottam mert milyen az hogy a lány hívja meg a fiút? Szerintetek bejövök neki? 18/f ö 17/l évfolyam társak vagyunk

2013. dec. 11. 15:52
 1/8 anonim válasza:
jól tetted. ! ne mutasd ki, hogy mit érzel :). hagyd hogy ő lépjen még 1x ! :)
2013. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pfff.... biztos el fog hívni újra...
2013. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
el hát.. ha odavan érte akkor simán ;) ha meg nem akkor meg tudta az igazságot. :)
2013. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem fogom megvárni amíg ö hív :D
2013. dec. 11. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem se várd meg, míg ő lép újra. Nyugodtan léphetsz te is, 99,99%, hogy bejössz neki:)
2013. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jaja, nem biztos h hívna másodszor hisz nem tudja miért utasítottad vissza, menjetek el sétálni beszélgessetek, mizu mizu mizu...
2013. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
h szemezel vele, nez teged es elhiv vhova, akkor vajon, esetleg, nemis tudom, talan, hmm, vajon bejossz neki??? most komolyn, h lehet vki egy ekkora....barom??? erre nicns jobb szo. es enyhen szanalmas h addig megvarattad h o lepett. a lany okosabb mint te ugy latszik. es egy tipp: h elmentek randizni, probalj okosnak tunni, akk lehet h masodik randi is lesz. habar lehet h veletlen azt is visszautasitod. ezesetben, nem lesze szerencses az elet folyman baratom.
2013. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De bunkó barom vagy úristen.... Ha neked is tetszik a lány, minek utasítottad vissza? Hol élsz te, a középkorban?? Mi az, hogy a lányok nem hívhatják el a fiúkat? Most ezzel, hogy elutasítottad, azt hiszi, hogy nem jön be neked. Hülyének fog nézni, ha ezek után te hívod el..
2013. dec. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!