Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csufolodnak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csufolodnak velem amiert nem hordok napi szinten melltartot? 14/L

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsanat amiert a helyesirasom katasztrofa....

Hat arrol lenne szo,hogy 14 eves lany vagyok az osztalyumkba csak 8 lany van de en vagyok a lekisebb mivel szeptdmberi vagyok....magassagra is csak 1,,54 cm vagyok...nem valoszinu h noni fogok valaha mert mar 1 eve egy arva centit nem nottem....Szoval az osztalyombol mind a 7 lany hord pusapos melltartot vagy minek is mondjak az ilyeneket. Nekem is van 2-3 db melltartom amit suliba nem szogtam nagyon hordani

es 2 topom...amit torna oran hasznalok....Zavar a melltarto ha rajtam van...hiba sexi ha kilatszik a pàntja meg ilyenek...emgem egyszeruen zavar...jovohet korul megyek anyukamal vasarolni fehernemuket ezt sajna a suliban a pletykas unokatesom miatt mindenki tudja s csufolkodik,hogy en anyukamal megyek vasarolni...ok a baratnoikell vasarolnak nem szulokel...ez nagyon "ciki" ?

Remelem azert ertheto amit irtam....Koszonom annak aki elolvasta es ertelmes valaszt ir(t)


2013. dec. 11. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a melled? Mert ha már "lötyög" járás közben és úgy nem hordasz melltartót, egyrészt egészségtelen, másrészt nem is valami esztétikus.
2013. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ebben a korban mindene szokás csúfolódni, ilyenek a gyerekek :)
2013. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne törődj a gyökér iskolatársaid véleményével, kik ők neked? senki kis görcsök akik csak rosszat akarnak neked, nehogymár foglalkozz velük, tojd le őket magasról.
2013. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14 évesen mi még kártyáztunk meg labdáztunk nem a ******** vertük a pláza wc-ben és fényképeztük magunk a tükörben.
2013. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen is simán elmegyek anyukámmal vásásrolni és nem érzem cikinek, na mindegy. Majd ők is kinövik.

Ha van melled, amire hordhatnál, akkor hordj. Ha csak szúnyogcsípésnyiek akkor meg tök felesleges, esetleg topot hordhatsz.

2013. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jól jön ha van rajtad minden nap valami melltartószerűség, nem pushupot kell hordani, de valamit mégis illene, a pasik is hordanak alsónadrágot... az hogy a szüleiddel vásárolsz az egyáltalán nem gáz, én is a szüleimmel megyek boltba, ha ruhát kell venni, csak az én sulimban azért értelmsebbek vannak az ilyeneknél -.-
2013. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük! Ha nem akarsz, nem kell melltartót hordanod!
2013. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tény hogy ebben a korban már szokás melltartót hordani, de az is, hogy baromság emiatt csúfolni valakit

az meg hogy az anyukáddal mész el vásárolni... abban hiába próbálom keresni a hibát nem találom

egyébként felettem írták, hogy ilyen korban mindenért szokás csúfolódni és ez így igaz, nem kell feltétlen minden gúnyt magadra venni

2013. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kicsi a mellem se nem az a jaj Istenem mekkora...kozepes...anyukam aszt monta,hogy az en koromhoz nagyon is megfelelo...Csufolkodnak velem minden hulyesegel...pl. nincs kitudja milyen telom...Alcatel 918 Hello Kitty anyukam valasztota ... Nem latszik att a blhzokon mivel egyenruham van es van melenye...
2013. dec. 11. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismerkednék veled, szerintem rendes lány lehetsz. :D
2013. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!