Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró ha ilyen egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró ha ilyen egy lány?

Figyelt kérdés
Én elég közvetlen vagyok, magabiztos, élénk vidàm, és folyton viccelődök, zavaró egy ilyen pörgős làny? 20L
2013. dec. 11. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem :)


22/F

2013. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen,mert én nyugis természet vagyok.Olyan lennél az életemben mint egy tornádó.
2013. dec. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, én pont az ellentéted vagyok, de legalább feldobnád az unalmas hétköznapjaim.
2013. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok csak fiú. leszel a feleségem?
2013. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy egy csendesebb embernek zavaró lehetek. Engem is zavar mikor én viccelődök a mâsik csak nevet, de nevettetni nem tud.
2013. dec. 11. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján (mivelhogy én is igen hasonló vagyok) a pasiknak ez rövid távon egyáltalán nem zavaró, sőt, viszont hosszú távra elég hamar elegük lesz a pörgésből.

A barátom szerintem direkt nekem lett kitalálva. Drótkötélből vannak az idegei, nyugodt, birkatürelmű, stb, tökéletesen kiegészít. És ő is így gondolja. Szerintem a magunkfajtának (már ha fogalmazhatok így) hasonlót javallott keresnie, mert vele kifejezetten könnyű sokáig együtt lenni (és vele már a közös éveket és nem a hónapokat számolgatjuk). Volt dolgom hozzám hasonlóan pattogós, pörgős emberrel, akinek sose volt nyugta. Na, abból a fajta kapcsolatból se kérek többet. Elég energikus vagyok én 2 ember helyett is.

2013. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, bár én kicsit az ellentéted vagyok :D Nem vagyok annyira magabiztos meg pörgős, de mindig megnevettetem a környezetem :D Kár, hogy senki sem értékeli xD
2013. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha az ágyban is ilyen vagy :)
2013. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tökéletes

magamtól olykor nem igazán tudok hangulatot csinálni és viccelődni, de ha van valaki a közelemben aki pörgős és nyitott a baromkodásra, akkor az állati hangulat garantált

2013. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem zavar, ha közvetlen, vidám és van humora. Viszont amint ez átcsap feltűnési viszketegségbe és nyerít össze-vissza mindenen, vihog, akkor már baromi irritáló. Vagyis olyan kellemetlen inkább. :)

21/F

2013. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!