Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, zavaró ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, zavaró ha egy lány szeret sokat enni?

Figyelt kérdés

Valamikor olvastam hogy pár embernek az a véleménye hogy egy nő "ne zabáljon sokat".

Na most.. én nem tartom magam kövérnek (170 cm, 52-53 kg), sportolok is, de mellette nagyon szeretek enni, simán benyomok pl egy Big Mac menüt meg egy sajtburgert, vagy egy szép adag gyrost, vagy egy naaagy tányér paprikáskrumplit, meg rágcsálni is szeretek pattogatott kukoricát, perecet, gyümölcsöket, és nagyon édesszájú vagyok, imádom a csokit, sütiket :D Emellett persze sok gyümölcsöt meg zöldséget meg fehér húst eszek, szóval nem úgy kell elképzelni hogy mekis kaján meg zsíron élek, szívesen megeszek egy kis halat salátával, de nem tudok ezen élni... Ez valóban zavaró? Tényleg jobb ha egy nő csak "csipeget", és nem "illik" ennyit kajálni?


2013. ápr. 24. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Utálom az állandóan fogyózó,semmit nem evő csajokat.

Ha emellé ne kövér,akkor nagyon jó az :)

2013. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavar ha egy lány szeret enni :D
2013. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én örömmel venném, legalább tudnék kivel versenyt enni :)
2013. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyél csak ha ez neked jó, legalább nem egy papírlap leszel, jó ha van rajtad egy kis anyag, a hangsúly a kicsin van. Jó lenne pár ilyet látni, nem csak bőr és szilikon lényeket.
2013. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató :D mert tényleg.. oké van rajtam egy kis fognivaló, de nem vagyok hájas. Direkt írtam hogy vonatkoztassatok el attól hogy kövér lenne az adott csaj :D csak meglepődtem ezen a felfogáson, hogy nőnek nem illik ennyit ennie :D
2013. ápr. 24. 20:47
 6/15 anonim ***** válasza:

Életem értelmei az ilyen nők. :D

Képet Képet Képet!!!

2013. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy nagy dolog...
2013. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem zavaró nekem, én is szeretek enni. 20/F
2013. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Legalább meg lehet téged hívni kajálni valahol:D
2013. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem hízik el tőle egy vízilóvá hanem olyan marad mint te akkor naggyon tuti.
2013. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!