Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl perverz lány. Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl perverz lány. Szerintetek? Ez nem durva már?

Figyelt kérdés

Én meg a barátnőm ismerünk egy elég fura lányt. A suliban a folyosókon, különböző khmm... érdekes szövegű zenékre táncol, nem is zavartatva magát. Szűk, kivágott ruhákban szokott járkálni. Mindig olyan jellegű poénokat süt el. Sosem zavarja ha megbámulják miközben a földön ülve banánt eszik, vagy ilyesmik...

Az ilyen csajok tényleg bejönnek a fiúknak? Szerintetek?


2013. dec. 11. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elfogadnám.
2013. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak olyan lánynak tűnik aki magasról tesz számára idegenek véleményére és ez vonzó tulajdonság.
2013. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
K*rni jó az.
2013. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Juj! Kicsit dinnka! :D Nekem tuti nem kellene! :) Most én is 1 atomjó zenét hallhatok! :D
2013. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:
100%

így látatlanban is nagy pacsi a lánynak h ekkora egyéniség tud/mer lenni, amikor ez még másoknak "gáz" :)

dejó h vannak ilyenek :)))

2013. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hallgatok! Bocsi!
2013. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem beszél illetlenül vagy adja magát olcsón, nem erről van szó.. nem ez benne az érdekes, hanem nem tudom. Én is lány vagyok és nem is tudom. Hogy nem érdekli mások véleménye? Többen is odamennek hozzá, de mindig ugyanazzal az egy-két emberrel van. És amikor odamennek hozzá vagy jól megnézik még csak nem is foglalkozik vele, de így is központi személyiség és ha egyszer mondd valami perverz poént mindenki nevet...

Nem tudom.Érdekes

2013. dec. 11. 19:58
 8/12 anonim ***** válasza:
ez elképesztő! hogy mik vannak...
2013. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
100%
azért központi személyiség mert ehhez nagyon nagy önbizalom és tartás kell, h vki merjen nem együtt üvölteni a farkasokkal és ezt büszkén vállalja!
2013. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tarnolf ***** válasza:
91%

Ez a lány így látatlanba inkább dilisnek tűnik picit. Igazából emiatt: földön ülve banánt eszik


De ettől függetlenül szerintem nem durva, meg a kommentedből, hogy nem adja olcsón magát még vonzónak is találom egy csöppet. Sőt :D Örülnék ha lenne egy ilyen ismerősöm, jókat elpoénkodnék vele, legalább nem küldene el, hogy "Jajj, te perverz disznó, azt mondtad, hogy p**ci". :D Sajnos felénk sok az ilyen "ártatlan" szentember, akinek az is túlzás, hogy "basszus". Örülnék egy ilyen lány társaságának. :P

2013. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!