Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 15 éves lány kinevetett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány kinevetett, mikor megkérdeztem, hogy nem túl fiatal-e még a szexhez, durva nem?

Figyelt kérdés

Megkérdezte, hogy szeretném-e vele, erre én meg azt, hogy nem lenne-e fiatal hozzá, erre az volt a válasza, hogy "Te bolond vagy!", most én vagyok túl naív, vagy mivan?



20/f


2010. dec. 22. 18:55
1 2 3 4 5
 1/45 sasna ***** válasza:
80%
jaja, hülye kis r.banc.. ennyi.. :) te pedig szimpi vagy nekem, h vannak még pasik, akik igy gondolkodnak.. régebben, az én barátnőim is szexeltek már ebben a korban.. aztan lett pár abortusz, nemi betegség, stb.. miért?? mert nem voltak képesek védekezni.. ugyh ennyit a 15 évesek nagy érettségéről..
2010. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%

De, elég durva. De hát hozzá kell szokni, hogy már a 13-14 évesek is szexuális életet élnek.

Ilyet osztott volna, biztos megkértem volna, hogy mesélje el, hogy védekezik, milyen módszereket ismer, egyáltalán tud-e vmit a női ciklusról.

Mert ahogy ezt az oldalt elnézem, dugni már van eszük, de azt sem tudják, honnan számoljuk a ciklust...

2010. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 sasna ***** válasza:
87%
ez annyira marhaság.. 20 év mulva az 5 évesek fognak d.gni?? most komolyan.. :S
2010. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem is kapnak el valamit, az összes férfi azt mondja rá, hogy az ilyenek ribancok. Csak azok mondanak mást akik meg akarják b_szni vagy összejönni, vagy nem akarják hallani hogy nyavajognak:S én is mondtam k_rvákra, hogy jó fejek, csak hagyjanak békén, nem akarom hallani a nyavajgásukat:) ki mondaná rájuk, hogy ártatlanok?XD komoly kapcsolatot kezdenél vele, ha tudod 15 évesen már pár pasi megmászta? én a képébe tudnék röhögni simán:)
2010. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
57%

Vicces... azért érdekelne, hogy az előző válaszolók illetve a kedves kérdező fantáziáját (lefogadom, ha 15 évesen lett volna alkalmad rá kérdező, megteszed, nos?:)) mennyire izgatta a szex téma 15 éves korukban. Mert az enyémet nagyon anno, pedig leányzó vagyok én is. Szerintem ez nem szégyen. Aztán 16 éves koromban jött is, aki olyan volt, hogy meg is tegyem vele, persze jártunk már akkor, és most is...

Na mindegy. Egyébként már a 12 évesek fantáziáját is baromira izgatja a dolog és ez nem újkeletű... egyszerűen akkor kezdenek el munkálkodni a hormonok. :-)


És így önmagában lecsupaszítva elég bunkó maga a kérdés, mivel nem tudhatjuk, hogy ez a leányzó szellemileg érett-e, ezt az információt kispóroltad és ha úgy igen, akkor nem értem mi az akadálya...


És nem értem mi a gond, régen 16 évesen szültek is, ami azt jelenti, hogy előtte kb. 9 hónappal volt szex is. :-)


19/N

2010. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy naiv vagy, de akkor már ketten vagyunk.:) Egy átlagos 14 évesnek szerintem több szexuális élménye volt már, mint nekem, ami persze, engem is minősít, de talán mégse engem a legjobban. Most nem akarok ilyen "bezzegamiidőnkben"-szöveget, de szerintem teljesen megőrültek a tinik. Előre félek, mi lesz, ha (netán egyszer) gyerekeim lesznek, milyen környezetben, milyen társakkal fognak felnőni...

24/F

2010. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 Moszuke ***** válasza:
77%

én sem tudom mi az a ciklus és perpill nem is érdekel..:D

valahogy nem érdekel az hogy mikor jön vér a barátnőmből.. majd ha eljön az ideje annak hogy lefekszünk egymással akkor majd utána nézek ezeknek.. addig nem érdekel.


minden más ami érdekelt, a nemiszervek felépítése, ilyen-olyan orgazmusok, fétisek, érzelmek, velünk született és/vagy állati/ősi ösztönös dolgok, betegségek, védekezési lehetőségek, stb-stb.. ezekről olvasgattam, informálódtam.


de hogy így név nélkül csak egy példát említsek... a barátnőm már nem szűz, 18éves.. és megkérdeztem tőle, próbálta-e vagy az expasijával a g-pont dolgot, most nem ecsetelem....


és hát fingja se volt hogy neki van ilyenje.....


nem részletezem de lövése sincs az emberek nagy részének arról hogy mi-hogy-merre hány méter...

innentől kezdve kb szűzként kezelem őt..

azt hittem hogy ő mint, "tapasztalt" lány majd engem bevezet a szex világába stb-stb.. de hát ezekszerint nekem kell bevezetnem szűz srác létemre őt a dolgok valódi mélyébe.. hogy nem elég az ha szétteszed a lábad és gumit húzol a csávó farkára...

de végül is persze elég az is... na de mire?.. igénytelen szexre.. arra elég.

na mind1

:)

22/f

2010. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 sasna ***** válasza:
87%
a 16 az egy határeset.. engem is izgatott a szex téma 12-13 évesen, de az 1 dolog, h gondolok rá, és az más, h gyerekként össze is fekszek vkivel..
2010. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Hárman vagyunk. :) Ijesztő, ha csak megnézem a fiatalokat magam körül. Ahogy kinéznek, ahogy beszélnek, amiket csinálnak, minden. De sajnos ez a mai világ. :S

20L

2010. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 sasna ***** válasza:
83%
kedves 22 f, nem igazán értem, h melyik álláspontot is képviseled.. habár, ez lehet, h azért van, mert fáradt vok :S de minden esetre, fiú létedre nem árt, ha tudod, h " mikor jön vér a barátnődből ".. és kiváncsi vok, h milyen módszerrel védekezel..
2010. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!