Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ügyben mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ügyben mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam aki nálam másfél évvel idősebb(bár nem látszik, de ez most részletkérdés). Régebben tetszettünk egymásnak csak valahogy nem úgy alakult. Aztán összejött megint a régi hapsijával és azóta is együtt vannak, ez volt úgy tavaly. Az utóbbi időben egyre jobban érzem úgy hogy legszívesebben el se engedném.. Sokat beszélgetünk, annak ellenére hogy a barátja megtiltotta neki. Elmond nekem mindent. Önbizalom hiányos srácként nem keresem a kontaktust, bár ő elég gyakran igen, megsimogatja az arcom stb. Mit csináljak? Barátja van, fojtsam magamba az egészet?
2013. dec. 11. 20:52
 1/3 Tarnolf ***** válasza:
Tiltja a barátja? Hehe ez szánalmas. :D Ne fojtsd el szerintem. :D
2013. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Féltékeny rám a barátja, utál úgy hogy a szevasz-on kívül egyetlen egy szót nem váltottunk.
2013. dec. 11. 21:15
 3/3 Tarnolf ***** válasza:
Attól függetlenül szerintem ne fojts el semmit :)
2013. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!