Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Érdekelne titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Érdekelne titeket egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Azoktól kérdezem, akik csúnyának, átlagosnak vagy átlagos és jóképű közöttinek tartják magukat. Interneten, mondjuk társkeresőn ismerkednétek olyan lánnyal, aki nem átlagos de nem is túlságosan szép, inkább átlagos és szép közöttinek mondható? Képek alapján írnátok egy ilyen lànynak, adnátok neki esélyt, meg akarnátok ismerni, érdekelne a személyisége vagy észre se vennétek, mert csak a nagyon szép lányok keltik fel az érdeklődéseteket?

Csak azért kérdezem, mert regisztráltam egy társkeresőn és érdekelne, hogy mi a véleménye, a hozzáállása a férfiaknak az ilyen nőkhöz, és ne érjen meglepetés, ha esetleg nem érdeklődnek majd irántam.


2013. dec. 11. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze
2013. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De még mennyire!
2013. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sok ilyen lány van, a kép alapján lehetne eldönteni, hogy ki igen, és ki nem.
2013. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekik is írnak.Bőven.Szóval válogathatsz te is....
2013. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen. Érdekelne.


Főleg ha ilyen: [link] vagy ennél szebb.

2013. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, érdekelne de ehhez tényleg látnom kellene a lányt.
2013. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
akadhat olyan aki csak a külsőre hajt meg aki csak lyukra játszik mindvégig és utána vége de pl én egy átlagos és jóképü közöttinél kifejezzeten a személyiséget nézném és azalapján ha jó valószinü igyekeznék kedvében járni :D:D
2013. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekelne, és azt hiszem a kérdés után itt előbb kapsz üzeneteket, mint a társkeresőn.
2013. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, csak én nem érdekelnék egy "átlagos és szép közötti" lányt.
2013. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdekelne, de nem biztos, hogy írnék neki, mert félnék, hogy úgyse állna velem szóba.
2013. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!