Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen depressziós lettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen depressziós lettem? Ez ciki?

Figyelt kérdés

A családomban semmi szeretet nincs,ronda vagyok,betegségem is van.Haverjaim alig,kívülálló vagyok az osztályban,barátnőre semmi esély Sok mindent csinálok (tánc,kondi stb.) de egyik se megy jól.

Képtelen vagyok sikerélményt szerezni bármiben is .

Az utóbbi hetekben minden nap hullafáradt vagyok,semmihez sincs kedvem,utálom magam és az életem,egész nap feszült vagyok.

Ez depresszió? Pszcihomókus kéne?

17/F


2013. dec. 11. 23:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
nem, borotva és kád kellene...
2013. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ez EMO.
2013. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az miért lenne ciki?

Ez meg amúgy nem korfüggő.


Nem is az,hogy kéne,de jó lenne valakinek kiönteni a lelked,nem?

2013. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Jó úton haladsz a depresszió felé.
2013. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Ápolt vagyok,a pofámon viszont semmi sem változtat :D

Kiönteném a szívem de senkit se érdekel.Nem is csoda.

2013. dec. 11. 23:23
 6/23 anonim ***** válasza:
én meg most nyáron lettem az, elég rendesen 20 éves fejjel, élni nem akartam de szerencsére volt aki segített és ma már elmondhatom hogy kevésbé vagyok az.
2013. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Ja és nem vagyok EMÓ.

Bár még lehetek.

2013. dec. 11. 23:23
 8/23 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz a depresszió felé igen. És amint látod, erről egyáltalán nem te tehetsz, hanem ahogy írtad is: a családod, van például azok az emberek, akik itt is azonnal undok módon kezdtek viselkedni.


Pszichológus kellhet igen, menj be egy sztkba időpontot kérni.


Amúgy az, hogy ha valamiben sikeres leszel, az hasznos és jó dolog, de a depresszión sajnos nem segít.

2013. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Igaz már lecsengőben van az EMO, de soha nem lehet tudni..

Akkor ajánlatos egy külső emberhez fordulni, mert 1000x többet ér egy idegennek beszélni a problémákról, mint egy ismerősnek..

2013. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem ciki csak szimplán szr helyzet.

Hallgass a belső hangra. Biztos van valami amit eddig meg akartál csinálni, de nem merted, nem akartad valami miatt.

Most itt az ideje hogy megtedd!

Ez öröm lesz hidd el :)

Fel a fejjel, más is járt így, nem te vagy az egyetlen.

2013. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!