Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, az inkább előny vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az inkább előny vagy ciki, ha egy 37 éves férfit 7-10 évvel fiatalabbnak szoktak nézni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 6. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Örülj neki! 20 év múlva jól jön.
2013. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább csak neked előny, ha a 30 alatti korosztályból szeretnél ismerkedni.

Egy korban leginkább hozzád illő nőnek maximum kellemetlen lehet, ha ő jobban a koránál van kinézetben.

2013. dec. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de szép pár lennénk, én 40 vagyok, de kb. 32-nek szoktak nézni :D

szóval nekem nem lenne ciki, mert egyidősnek néznénk ki.

2013. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl sok lány nem fog válaszolni az az érzésem. Őszintén szólva még nem jöttem ki jól ebből. Az aktuális korosztály mindig gyereknek tartott, akihez meg pofára illenék, hanyatt homlok menekül, ha meghallja hány éves vagyok s nem értik miért nincs senkim. Szinén 37.
2013. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 37 évesen ez a legnagyobb bajod,akkor szerencsés ember vagy.)
2013. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na igen, se gyerek, se nő, se devizahitel. Főnyeremény :)

Sajnos van más is, ha csak "ez" lenne, piszkosul előny lenne.

2013. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!