Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy jó pasi elmegy prostiho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy jó pasi elmegy prostihoz, nem érzi kihasználtnak magát?

Figyelt kérdés
értem itt, hogy a hivatásosnak ezért fizet, aki eközben még jól is érzi magát, sőt!
2013. dec. 12. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
lol
2013. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy barátnő vagy alkalmi kapcsolat sincs ingyen, semmilyen szex nincs ingyen csak a maszturbálás meg a nemi erőszak de mivel a második bűntett és kockázatos így az kilőve.

Egy hivatásos meg nem tudom mennyire élvezi a dolgot, jó biztos élvezi valamilyen szinten de szerintem inkább megjátsszák, nem tudom még nem voltam egynél sem.

2013. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érzi magát annak, hanem kielégíti a vágyait, mert abban az élethelyzetben sajnos mással nem tudja...A prostik többsége szerintem munkája részeként tekint a fizetős szexre és nem ott szokott kielégülni.
2013. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem éreztem annak magam. Így tudtam feloldódni, s kész.

Előtte nagyon gátlásos voltam, pedig lehetett volna esélyem más csajoknál, akadt pár, akivel jó lehetett volna, de ezután jobb lesz nekem. Ettől függetlenül nem biztos, h jó pasi vok, de a csajokkal jól elvagyok.

2013. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Senki nem használ ki senkit! A pasi ürit egyet ugy ahogy ö akar, a prosti meg örül, hogy keresett pénzt. Nem kell bonyolitani az ilyen dolgokat.
2013. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kár ezen rugózni, de tény, hogy nem a kuncsaftok használják ki a nőket, hanem a prostik használják ki a férfiakat.

Egyszerű közgazdaságtan! Egy prosti 1 óra alatt többet keres mint egy diplomás 10 év munkagyakorlattal rendelkező férfi. Szóval nem tudom mit sír egynéhány szája... Jóval többet keresnek mint amennyit megérdemelnének. Szóval független attól, hogy a férfi csúnya vagy nem a prostik kihasználják őket. Ha ráadásul még jó pasi akkor meg pláne.

2013. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!