Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ilyen esetben jólesne az ölelés, a simogatás, ha - tegyük fel - szimpatikus számotokra a srác?

Figyelt kérdés
Az egyik lány ismerősöm (most még csak ennyi, de tetszik nekem, így szeretnék többet is tőle) hosszú útra fog menni, és fél az utazástól. Poénkodtam is már vele, de éreztem, hogy eléggé tart az egésztől. Ciki lenne, ha miközben beszélgetünk, és felvetem neki, hogy ne féljen, nem lesz semmi gond stb., közben megsimogatnám a hátát? Nem tudom, ő többet lát-e bennem, szeretném, ha így lenne. És ilyen esetben ő vajon tudná, hogy tetszik nekem, és többet szeretnék tőle? Nem lenne taszító, ha kicsit megsimogatnám? Mi a véleményetek? Köszi.

2013. dec. 12. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez aranyos :)

Dehogy taszító.

2013. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, akkor igen, de ennek sztem ösztönösnek kéne lennie, te érzed a legjobban, mik voltak eddig a visszajelzések
2013. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem gáz. Ha neki is bejössz és látja hogy közeletsz felé, akkor ő is közeledni fog, de ha csak barátként tekint rád akkor se gáz ha megsimogatod a hátát. :)
2013. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy spontán baráti valami, amitől még nem válik nyilvánvalóvá, hogy mit akarsz.

HA megsimogatod, hátulról átöleled, aztán megfogod a a tőled távolabb eső vállát, szembe fordítod magaddal, és megcsókold, akkor már tudni fogja. És lenne is esélyed mert mi nők szeretjük a határozott férfiakat.


22/N

2013. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
minek ilyen hulyesegeken gondolkodni?
2013. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#1: Köszi. Akkor se gond, ha esetleg visszafogottabb a lány?
2013. dec. 12. 22:08
 7/10 A kérdező kommentje:
#2: Sajnos nem vagyok jó "nyomolvasó", sokszor fürödtem már így be, hogy azt hittem, bejövök valakinek, aztán kiderült, hogy mégse. Elvileg nem rosszak a visszajelzések, mosolyog a poénjaimon, meg normálisnak tűnik, csak nem tudom, mennyire félénk, meg hogy tetszem-e neki.
2013. dec. 12. 22:11
 8/10 A kérdező kommentje:
#4: Lehet, hogy ez neki nem jönne be, eddig inkább gátlásosabbnak, csendesebbnek tűnt, de lehet, hogy tévedek. Plusz nem csak ketten leszünk, így még inkább zavarba hozhatná, ha megcsókolnám, és nem is állunk még annyira közel egymáshoz, hogy ezt csak úgy megtegyem, legalábbis azt hiszem.
2013. dec. 12. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Tégy belátásod szerint, de én szóltam: ha nem lépsz fel a férfiasságoddal (az ölelés nem az!!!!) időben, barátnak leszel titulálva, és úgy várja majd az igazi pasit, hogy te végig ott állsz mellette......

2013. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy minden lánynak bejön-e ez a "hevesség". Volt, akit 2-3 beszélgetés után elhívtam, mégse jött össze, és sokszor már nem tudom, mi a jó megoldás. :(
2013. dec. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!