Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelem! Azért nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Azért nem válaszol mert utál vagy gáz vagyok szerinte, vagy mert sosem szokott? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egy évvel idősebb nálam..nem egy helyen lakunk szóval nem talizunk sűrűn..sőt szinte soha:/ régebben nagyon teszettem neki, de sosem mondta nekem, pedig nekem is nagyon tetszett! Most is tetszik csak idővel egyre kevesebbet írtunk egymásnak és aztán már semmit!:/ nem szokott válaszolni azokra az üzenetekre amiket akkor kap amikor nincs fent..legalábbis ezt vontam le! Én mégis írtam neki, hogy rég dumáltunk és hogy mizujs vele...aztán hogy szeretnék vele beszélgetni...ezt látta de semmi válasz...aztán írtam mégegyet, hogy ha valamivel megbántottam akkor bocso!:) nos ezt azért írtam mert nem is tudom...akkoriban hajlamos voltam rá..szóval lehetséges h megbántottam!:/ a lényeg: az utóbbi levelemet olvasatlannak jelölte h ne lássam hogy látta:/ ennyire utál vagy mi a baja??:‘( én nagyon szeretem mert mindig kedves volt velem..de most... :‘/ nem tudom! Valaki segítene? Értelmes válaszokra van szükségem és nem sületlenségekre..tudom hogy az könnyebb és nem kell hozzá nagy IQ de légyszi! :/ :) előre is nagyon köszönöm!! (:

2013. dec. 12. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg egyre többet van fent mióta írtam neki!! Jelent ez valamit vagy hülyeség??:/ régen 2havonta volt fenn egyszer most meg naponta 2x vagy akár 3x..de ez csak amióta írtam neki! ..na?:/
2013. dec. 12. 22:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg időközben más került a képbe.
2013. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez egy barom, ne foglalkozz vele, de komolyan! de legyen egy kis büszkeséged ha nem válaszol, ne írj neki
2013. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszön
2013. dec. 12. 23:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm* (: de én is azt gondoltam hogy biztos lett más lány..de ő nem az a típus ez fix!! :/ nem írtam neki és nem is fogok amíg nem ír semmit! :/ de mi lesz ha egyáltalán nem ír egy betűt sem?? Nem akarom ennyiben hagyni ezt ennyi idő után!:/
2013. dec. 12. 23:05
 6/10 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom, én hasonlóan jártam, az előttem szólónak lehet igaza, hogy képbe jött más, csak mondjuk akkor az ember elvárná, hogy megmondják neki :), tudod van a mondás, aki nem keres, annak nem hiányzol, sajnos :(
2013. dec. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mar bocsanat de siralmasan keseru volt amit irtal. mit csinalsz? most gondold vegig. egy fiunak irsz aki mesze lakik es csak uzengettek. irsz neki pedig neis ir vissza!!! egy tizes skalan ez mekkora baromsag??? bocs de kiutotted a 10et. sot inkabb 11et, h lenne. legyel no te eszleny! egy magabiztos celtudatos szereny, csinos es okos no! es akko majd felfigyel rad es o fog radirni es nem forditva!!! nem erted? a te dolgod h no maradj es bevonzd a fiukat, akik a te fajtadra buknak! es h tetszik a srac akk lehet, ismetlem lehet, h szoba elegyedsz vele. talan. h mondjuk gentleman fele. es kedves. es vicces. es meg okepu is. es tiszta, ez nagyon fontos. szoval, lecci, kopj le a sracrol mer egy bnkoprasztallat. szepen szolva. es egy lanynak se kell az olyan. szoval h van benned egy kis noi tulajdonsag, akk most rogton lejossz a facebookrol es kinyitod a tanulnivalo konyved es tanulsz es eljarsz baratnoiddel, es jolerzed magad es sokat sportolsz ahelyett h az agyadon fekudnel es varnal h valaszoljon arra h 'bocs h vmivel megbantottalak' uristen, ennyire nincs benned buszkeseg??? mitcsinalsz te???
2013. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól van, na! Értem én, csak tudod ha egyszer nagyon tetszik akkor igencsak nehéz, de mindegy! Valahogy túl kell tennem rajta..ezt én is tudom!! Csak nehéz..
2013. dec. 14. 00:15
 9/10 anonim ***** válasza:
figyu, elozo vok az aki sokat irt. na szoval, az h nem tudod kontrolalni magad nemigaz! meg tudod csinalni h nem gondolsz erre! csak nagyon akarni kel, erted?
2013. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszi!! :) próbálkozom:)
2013. dec. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!