Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelem! Mi ez az egész?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelem! Mi ez az egész? Könyörgöm, adjatok már egy értelmes választ?

Figyelt kérdés
Randik: Állatkertbe vitt (tőlünk 150km-re), utána étterem, következő hétvége egy kellemes fürdő, utána mozi, drága fagyizó, közben mindig tescoban vásárolgattunk, nagyobb kirándulás is volt (egy egész hétvégés), sütögetős hétvégi esték, amikre ő hozta a hozzávalókat, az ő ötlete volt... ilyen olyan édességek...stb... aztán hirtelen szakított. Nem tudja megmagyarázni miért. És azt mondta nagyon szeret. Hát akkor meg? Ja, és már azt kérdezgette mit akarok karácsonyra, bármit megvesz nekem, de ez már nagyon zavart engem, és szóltam is érte, hogy ne tervezzen így előre. Volt mikor rámutattam egy párnára, hogy milyen jól néz ki, nagyon drága volt, és ő meg akarta nekem venni, de szóltam neki, hogy ne, rám ilyenekre ne költsön! Minden nap felhívott, és elismételte, hogy mennyire szeret.
2013. okt. 12. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
meggondolta magát.
2013. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy megtetszett neki valaki más
2013. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy idióta.

Vagy csak le akart fektetni (ha megkapott, ki vagy "pipálva", ha nem, akkor meg nincs kedve tovább küzdeni)

2013. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezni..
2013. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Tibinek hívják? Csak mert ugyanez történt a barátnőm anyukájával, megismerkedésük után kb az amit leírtál, laptopot, tv-t akart neki venni, majd egyszer a semmiből telefonon szakított vele. máig nem tudjuk, hogy miért, nem magyarázta meg.
2013. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!