Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, mi a véleményetek a coming out című filmről?

Figyelt kérdés

már amelyikőtök látta, én nem láttam de kíváncsi lennék a véleményetekre


21/L



2013. dec. 13. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy újabb film, amely azt tanítja, hogy a homoszexualitásról "le lehet szokni", és le is kell.
2013. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én nem vagyok meleg, de hozzáteszem ez egy irtózatosan homofób film.
2013. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Egy újabb film, amely azt tanítja, hogy a homoszexualitásról "le lehet szokni", és le is kell.
2013. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt tanítja! Ez csak egy műbalhé, amit a szerepüket túljátszó paranoiás úgynevezett jogvédők, és a választások előtt hangulatkeltésre ráállt baloldali médiumok generálnak.

Rengeteg film van, amiben valakinek megváltozik a szexuális orientációja, többnyire heteroból melegre, de van példa az ellenkezőjére is. És ez egy vígjáték, nem kell komolyan venni, és tisztán érthető, hogy ennek az átváltozásnak köze nincs a realitáshoz. Viszont így a hetero többség beleélheti magát, milyen, amikor valakinek fel kell vállalnia az orientációját, hogyan eshet szét az élete.


Azt is kritizálták, hogy sztereotip meleg karakterek vannak. Igen, vannak, talán kicsit sok, viszont vannak benne teljesen átlagos melegek is, nem csak egy fajta, másrészt valóban vannak olyan melegek, akik pont olyan sztereotip módon viselkednek, és elvileg őket is elfogadjuk. Lényeg az, hogy nem az egész meleg közösség lett sztereotipizálva.

A melegek a filmben kedvelhetőek, mind a sztereotipak, mind az átlagosak. Egy csomó mindent bemutat a meleg ügyekből. Van benne melegházasság, megjelenik a gyereknevelés, mint teljesen természetes dolgok. A homofóbia viszont negatívként van bemutatva. Úgyhogy nem tudom mi ez a nagy hisztéria, szerintem inkább ez ártalmas!


Egy másik oldalon olvastam, hogy "Jó film ez. Úgy is mondhatnám, kapudrog. Ha "fújj, b*zi!" szinten létező ember megnézi, láthat benne számára elfogadható b*zit. Ez egy lépés. Aztán, ha ez megvan, ráérünk finomkodni egyéb problematizálásokon"


F 26 meleg

2013. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Még annyit hozzátennék, hogy ha tényleg homofób lenne, akkor nem lenne a stábban egy csomó meleg, nyilván nem vállalták volna el!


De a hülyeség sajnos jól tud terjedni.

2013. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Még annyit hozzátennék, hogy ha tényleg homofób lenne, akkor nem lenne a stábban egy csomó meleg, nyilván nem vállalták volna el!


De a hülyeség sajnos jól tud terjedni."


Akkor szerinted nem volt holokauszt, hiszen Hitler is zsidó volt?

2013. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Hogy jön ide a Holokauszt? Elutasítom ezt a hasonlatot!


A mai magyar viszonyok közt ez a legmegfelelőbb módja annak, hogy eljusson a meleg téma olyanokhoz is, akik egyébként elzárkóznak tőle.

Lehetett volna oktató propagandafilmet csinálni, csak azt megint csak azok néznék meg, akik már eleve melegbarátok, aki meg homofób, az csak méghomofóbabb lenne, mert nyilvánvaló lenne a tukmálás, és reflexből ellenállna.


Nyilván az I love you Phillip Morrisnak is az az üzenete, hogy attól lettek a melegek melegek, hogy elütötte őket egy autó. Mindent bele lehet magyarázni!

2013. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem nem tetszett, sőt kifejezetten felháborodtam hogy úgy lett vége a filmnek, hogy a srác varázslatosan hetero lett és a barátját akivel 8 éve együtt volt(vagy nemtommennyi) csak úgy otthagyta...
2014. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Irtózatos nagy marhaság a film.


Én eleve hidegrázást kapok, ha a bamba, paripafejű Csányit teszik be főszereplőnek, mivel én egy középszerű, átlagos színésznek tartom, nála sokkal tehetségesebb színészek is bőven akadnak.


A film szánalmas úgy ahogy van, ezzel a színvonallal kb. '90-es években még elment volna, de könyörgöm 2013-at írtak a film készítésekor, többet vártam volna. Ha viszont belegondolok, hogy állami támogatású film révén, milyen oldalúak a vezetők, akkor nem lepődöm meg.


A film készítők 100%-ra nem ismernek melegeket, mert ha, igen nem készítenének ilyen förmedvényeket. A film mondanivalója abszolút sötét és rosszindulatú. Elég egy ütés a fejre és a meleg kigyógyul a "betegségből" és heteróvá válik. Ha fordított esetben játszódna a film, az is h.ülyeség lenne. De így meg felháborító.


Van elég sok ostoba, IQ-light ember, nem kell adni alájuk a lovat azzal, hogy ilyen üzenetet közvetítenek. Mert simán elhiszik. Ez is a népbutítás része.


Ettől nem tud a magyar filmipar sikeres lenni, mert a legtöbb film tele van erőltetett közhelyekkel, káromkodásokkal és ripacskodással.

2015. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!