Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen férfi parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen férfi parfümöt ajánlotok karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy első ajándékként lehetne egy parfüm. Vagy valakinek van valami jobb ötlete?
2013. dec. 13. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a parfüm kicsit amolyan szánalom ajándék, mikor már tényleg semmi nem jut eszedbe. De nagy valószínűséggel én is azt veszek a barátomnak :D

Én bemegyek majd drogériába és kiválasztom ott azt az illatot, ami nekem is tetszik és tudásom szerint neki is.:)

Én még fejhallgatón gondolkodtam és Captain Morgan pián. Meg ötletként felmerült azok az apró dolgok amiket mindig emleget, ilyen párszáz forintos dolgok (ezekből van kb. 20.). :)

2013. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi csak egy hónapja vagyunk együtt. De tudom, hogy nekem már vett valamit, és én is megszeretném lepni, de nincs ötletem. :S
2013. dec. 13. 21:09
 3/3 Amado atya ***** válasza:
Ilyesmit nem illik ajándékozni, mert az burkolt célzás, hogy a megajándékozott egyén büdös.
2013. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!