Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőkből milyen reakciót vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkből milyen reakciót vált ki az, ha egy ismerősük (aki fiú/férfi) a facebookon sértő megjegyzéseket tesz a babaposztokra?

Figyelt kérdés

#Facebook #babaposzt
2013. dec. 12. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Azt, hogy utálom a facebook-ot.
2013. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Mondtam én magamnak, Hogy Yoda! Nem kell neked fészbúk, mert csak a gondhalmazokat hozza magával!!

Na legalább nem ezen megy a téma egész nap, hogy a fészen ki lájkolgat, meg mennyi az ismim száma, meg ki leskelődik utánnam, iket írnak az üzenőfalamra..

Elég itt elviselni azt a sok retard atrocitást amit nap mint nap megkapok :D

2013. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Belőlem semmilyet, nem szeretem a gyerekeket.
2013. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Ettől függetlenül ha nem is tetszik neki... igazából parasztság beszólogatni csak úgy más gyerekére.
2013. dec. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
hisztérikust, letiltóst
2013. dec. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Sértő megjegyzéseket babaposztokra?

Ha én ilyet látnék biztos sajnálnám a pasit, azt gondolnám így éli ki magát, elég szánalmas viselkedés. ha kacsaszájú p*csákra írna, még megérteném.. de Komolyan? babákat? :D

Nem mintha nagyon érdekelne.

2013. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
0%
Gyilkos és Bosszuálló ösztönt.
2014. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 omba ***** válasza:
89%

Én férfiként is sértőnek találom, tapló, mondjuk.

De akkor is, ha más témában teszi.. elég sok dolgot lát ott az ember ami nem tetszik, hát istenem. De, hogy energiát fektetek arra, hogy bunkó is legyek... beteg egy elme lehet.

2015. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
A aktuális heti 12. babaposztra gondolsz mikor még csak kedd van?
2016. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Engem nőként speciel rohadtul ki tud akasztani az, hogy vannak bizonyos szülők/nagyszülők, akik a babájuk/unokájuk minden egyes momentumát lefényképezik és már rakják is facebookra. Mi a francnak? Nem ott kell kiélni magukat, meg dicsekedni szegény gyerekkel
2016. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!