Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szőrtelenítési tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szőrtelenítési tippek?

Figyelt kérdés

Hány éves korotokban szőrtelenítettetek először intim helyeken? Anyukátok mit szólt hozzá?

Kozmetikus csak bikinivonalat gyantáz, vagy ha kéri valaki, megcsinálja az egészet is? (nem kínos kozmetikusnál?)

Azt hallottam, borotválva gyorsan visszanő és meg is erősödik. Tehát marad a gyanta, de azt anyukám nem engedné. Nem sürgős, még csak elgondolkoztam rajta. De ha nyár lesz, strandszezon, akkor muszáj... Mit tegyek?



2013. dec. 13. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
amikor szőrös lett. anyukámnak meg semmi köze hozzá o.o""
2013. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 évesen talán. De nem azért, mert nekem barátom volt és húú ne lássa.:D

Nekem kínos lenne kozmetikusnál. Én borotválom, mert a gyanta halálos.:D

2013. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

11 voltam. Anyum semmit sem szólt hozzá. Elmondtam neki, annyit mondott rá: oké.

Mondjuk én szőrtelenítő krémmel szoktam leszedni a szőrt onnan.

2013. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"onnnan"

:D

Borzalmas ez a sok szakzsargon...

2013. dec. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

az ilyen témák olyan extra cikik, hogy nem mernek rá szólni semmi érdemlegeset a szülők, egy OK-n kívül:D

szal csak nyugodtan gyantázz ha akarsz.

van ilyen lövésem sincs milyen krém, hogy feltolod (mondjuk intim részre lehet hogy nem szabad) és a szőrszálakat feloldja és egyszerűen csak le kell "söpörni" a masszát.

2013. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem sincs barátom, nem azért akarom leszedni, de egyszerűen kínosnak érzem a szőrt. Volt már hogy szóba jött mikor egy osztálytársammal beszélgettem aki fiú. Megkérdezte, hogy szőrös-e, és persze ilyenkor nem szívesen válaszol az ember.. tudom, hogy minden fiú undorítónak találja és rosszul érzem magam miatta. 13 vagyok
2013. dec. 13. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Én akkor kezdtem borotválni, amikor lett barátom és felmerült a szex lehetősége. Anyukámnak nem mondtam.

A bikinivonal más, azt nyáron már akkortól leszedtem, amikor elkezdett nőni. Mégse látsszon már :)

A gyantára mostanában álltam át. Jobb, mert ritkábban kell csinálni. Havonta egyszer leszedem, aztán meg hadd nőjön. Mondjuk nem teljesen, csak bikinivonaltól kicsit beljebb, az érzékeny részeknél maradt a borotva. De általában csak leborotválom gyantázás után, aztán hagyom, esetleg két hét múlva még egyszer borotválom. A párom nem zavarja, csak annyit mondott, hogy azért ne lehessen befonni :D

De gondolkodom azon, hogy elmenjek kozmetikushoz, csak még nem szántam rá magam. Meg drágállom is, egy ezresért veszek egy csomag gyantát, amivel a teljes láb meg minden megvan. Kozmetikusnál meg csak az intim rész háromszor ennyi. Bár lehet, hogy megéri.

2013. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!