Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék olyan kisugárzást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék olyan kisugárzást "kiépíteni" hogy hátast dobnak tőlem, tippek?

Figyelt kérdés

Tehát már rajta vagyok hogy tökéletes legyen az alakom, diétázok és sportolok. Az arcom alapvetően szép, sminkelek is. Stílusra a francia elegancia és kicsit alternatívabb, egyedi vagyok. Magas vagyok ami gondolom jól jön majd ha ilyen modell-alakom lesz. Szóval gondolom ezeken kívül nagyon sok önbizalom kell ehhez. Fejlesztem a beszédtechnikámat, színésznek is tanulok vagy mindenesetre színészkedem és próbálom kitörölni a szótáramból az összes gyerekes/flegma/csúnya/bunkó kifejezést. Nem vagyok ilyen erkölcsös szentfazék de megvannak a saját világszemléletem. Szeretnék egy olyan nő lenni akit megérdemelnek a pasik szóval hogy "örüljenek hogy ilyen barátnőjük lehet". Tudom ez hosszú út de adhattok tippeket:) Egyetlen nagy hátrány velem az hogy imádok bulizni, inni, de mivel már megtörtént az ellenkezője így már igyekszem nem hülyén viselkedni, tehát már egyre inkább tudom tartani magam.16l

Normális válaszokat kérek.


2013. dec. 4. 18:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
bocsi sok a fogalmazási hiba, most nem javítom ki őket de érthető.
2013. dec. 4. 18:57
 2/19 anonim ***** válasza:
Lesznek gondok.Az nem lesz baj,hogy a jelentkezők 95%a csak dugni akar majd?
2013. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
meg belülről is tökéletesítem magam tehát sok drámát, regényt olvasok (klasszikusakat főleg) , és nagyon érdekel a pszichológia is tehát az önismeret nagyon fontos nekem. művészetek terén fontos a zene, tánc, színészet, színház, képzőművészet, szoktam rajzolni, fotózni, stb. igyekszem jó barát lenni egyszóval minden téren jónak lenni.
2013. dec. 4. 18:59
 4/19 A kérdező kommentje:
nem azt akarom hogy rámmásszon 100 pasi mert olyan szexi vagyok..nem.nem... másztak már rám, minél több a tapsztalatom annál inkább tudom már hogy kell ilyenkor viselkedni... nem ez a kérdés msot. csak szeretnék egy olyan lány lenni aki azért valamennyire a felső kategóriába tartozik és így valamennyire van egy ilyen kisugárzásom.
2013. dec. 4. 19:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan sznobnak tűnik nekem a leírás alapján elérni kívánt lény. Az arcodról azért képet megnéznék, mert azon áll, vagy bukik minden.
2013. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hát az emberek azt mondják hogy az alapján ahogy megyek az utcán egyedül úgy az jön le az arckifejezésemből hogy beképzelt flegma kritikus vagyok meg hogy állítólag így végigmérem az embereket... azért ennyire nem durva mondjuk...:) csak mondjuk inkább vagyok flegma mint nyalizós, tenyérbemászó.

hát bizonyos szempontból sznob vagyok de inkább stílus és ízlés terén tehát azt nagyon szigorúan veszem, megnézem.

2013. dec. 4. 19:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért megnéznék egy képet.De tudd,hogy fullos csaj vagy akkor rengetegen fognak próbálkozni nálad.
2013. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ezzel csak az a gond hogy akkor már túl tökéletes lennél, sok pasi akire azt mondanád hogy tetszik, szivesen összejönnél vele, majd hozzádszólni sem mer

a külsődön lehet hogy kell változni, ezt nem tudom, de a belsődön ne azért változz meg hogy a pasiknak tetsszél

2013. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem vagyok fullos csaj még... szóval így alak+arc így egybe 10/7, magam és mások szerint is, de azon vagyok hogy ez 8-9 legyen.. ha pl. van 4 kategória, hogy 1. csúnyák 2. középkategória alsóbb rész 3. középkategória felsőbb rész 4. nagyon jó csajok akkor nyilvánvaló hogy a 3.-ba tartozom szerintem.
2013. dec. 4. 19:06
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Hát akkor ebből nem hiszem, hogy "örüljenek hogy ilyen barátnőjük lehet" nő fog kisülni... :/
2013. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!