Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki dugot mar a tanaraval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki dugot mar a tanaraval, tanarnojevel? Elmeny beszamolokat varok.

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt tanárom beleszámít?
2013. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen
2013. dec. 14. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Téged meg ki tanított helyesen írni...? Én ugyan nem dugtam a tanárnőmmel, sem tanárommal, de voltak olyan tanáraim, akik ám voltak kattanv
2013. dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pl az egyik tanárom, folyamatosan a padomhoz dörgölte a szerszámát, undorító dolog volt... ö volt vagy 40 éves én meg még csak 13
2013. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez pontosan olyan kérdés, amire épeszű ember nem válaszol :))) Nem kéne beszámolni részletesen, nehogy magára ismerjen az illető, sem pedig esetleg lebukjon, mert akkor megütheti a bokáját :)

A diszkréció fokozottan érvényes ilyen esetekben ;)

2013. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:P
2013. dec. 14. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egyetem is számít, akkor igen. Fiatal tanár segéd csajjal, egészen pontosan.
2013. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%

Nekem a biosz tanárnőm miután puskáztam a dogán, berendelt a szobájába h elbeszélgessen velem... Azt mondta nem buktat meg, de van egy feltétele teljesítenem kell pár dolgot amit mond... Utána megbüntetett le kellett tolnom a gatyámat és egy pálcával jó nagyokat csapott a s.ggemre. Utána megparancsolta h nyaljam ki. Miután kinyaltam, kikötözött, és a farkammal kezdett játszani. Mikor már majdnem elélveztem, előkapta a pálcát és jó nagyokat csapott a farkamra és a tökömre. Utána lecseszett megint és ott hagyott kikötözve pár órára a szertárban. Miután visszajött, elengedett, de melőtte még egyszer kinyalatta a nedves kis p.nciját.

Azóta is hálás vagyok neki, hogy ilyen jól becsületességre és tiszteletre tudott nevelni.

2013. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!