Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek odamenni ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lee12 kérdése:

Nem merek odamenni ismeretlen lányokhoz buliban?

Figyelt kérdés

Régebben ha be voltam piálva akkor tánctéren bárkihez odamentem meg minden de mostanság hiába iszok úgyse merek odamenni.pedig tudom hogy muszáj lenne mivel nincs kedvem egyedül megöregedni(buliba nemvalószínű hogy életem szerelmét találom meg de legalább tapasztalatot szerzek)

Nektek mi segít hogy odamenjetek egy lányhoz? Nem gondolkoztok csak cselekszetek? Vagy valamit mondogattok magatokban?


2013. dec. 14. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nektek mi segít hogy odamenjetek egy lányhoz? "


Engem nagymamám kíért oda kampósbotjával..

2013. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kísért
2013. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hozzám odajönnek. ez a szerencsém, mert nem vagyok leszólítós típus :)
2013. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik lábadat kell csak a másik után tenni és előbb-utóbb ott leszel. :D Meg kell szólalni. Stb.


Egy idő után reflex lesz. Én piálni sem szoktam.

2013. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!