Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki szinte rajong értem, írt egy szerelmeslevelet is. Ha találkozunk eléggé zavarban van. Nekem bejön a srác, de nem tudom hogy ezen a rajongáson túl tud e lépni és tud e majd barátnőjeként normálisan szeretni. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tud, adj neki esélyt.
2013. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is megérdemel egy eséjt! ;)
2013. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tudja a halál,próbáljátok meg.
2013. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze bátorítsd egy kicsit
2013. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy esélyt.
2013. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az lehet,hogy te a rajongást összekevered az udvarlással?
2013. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokaknál van az hogy zavarba jönnek. Hidd el megérdemel egy esélyt, biztos nagyon izgul azért van zavarban, mert szerelmes beléd, és jót akar neked, bizonytalan még egy picit a dolgokban és nem akarja elszúrni.

De ehhez is két ember kell, te is bátorítsd egy picit, hidd el jól fog neki esni hogy nem hiába görcsöl ennyit.

Megérdemel téged a leírás alapján szóval tegyél te is érte :)

2013. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mintha csak rólam beszélnél.

Tud normálisan szeretni. Néha őrülten szeretni fog, de leginkább normálisan.

2013. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!