Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha rám jön az elmebaj, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha rám jön az elmebaj, és elkap az ösztön, hogy én most gyereket szeretnék, de egyelőre ez nem lehetséges. Hogyan nyomhatnám el a vágyat magamban?

Figyelt kérdés

Van barátom, de mindketten még tanulunk, esküvőről szó sincs, hát még munka meg saját lakás, szóval tényleg esélytelen, hogy most vállaljunk gyereket, nem beszélve róla, hogy azért még elég fiatalok vagyunk rá, a barátom most biztos nem akarna babát, még ha adottak is lennének a körülmények. Ennek megfelelően védekezünk is, nem vagyok buta, mindig rendesen beveszem a tablettákat. De mégis, van, mikor rámjön az agybaj, mindenféle videókat nézek, és arról ábrándozom, hogy milyen lesz, amikor... És alig várom, hogy ez az "amikor" eljöjjön. Ezt a vágyat mivel lehetne elnyomni valahogy? Vagy legalábbis kicsit lenyugtatni a lelkesedésem? Vagy bármi, amitől kicsit könnyebben kibírom a még hátralevő éveket addig a kérdéses időpontig...

Egyáltalán, normális, hogy már ilyen fiatalon erről ábrándozok???


21/l


u.i.: vennék háziállatot, de kollégiumban lakom, itt nem tarthatok. ha átköltöznék, és lenne mondjuk egy cicám, az szerintetek segítene kicsit elterelni a gondolataimat?


2013. dec. 14. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha elkap az elmebaj az ösztön, hogy én most barátnőt szeretnék, de utána kiverem és megnyugszom.
2013. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nálam az általad felvázolt analógia rám vonatkozó megfelelője (hogy elkap az ösztön, csináljak gyereket) nem megvalósítható. mindenesetre köszönöm a válaszod.
2013. dec. 14. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Tölts el egy hetet egy putrisoron.
2013. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kicsit állatiasnak tűnhet, de az orgazmus, mint egy jutalmazó örömérzés forrás arra késztet, hogy anya/apa légy! Értelmezheted úgy is, hogy az emberiség első és legfontosabb feladata a szaporodás! Mit csodálkozunk ezen?!

Eltávolodtunk a természettől!! ☝

2013. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én nem csodálkozom ezen, a biológiai evolúció nem képes lépést tartani a civilizáció fejlődésével, ez tény. és a biológia szerint már igenis ideje lenne anyává lennem. de sajnos ez a biológiai késztetés nem nagyon érdekli a mai társadalmat, mert dolgozni kell, meg tanulni kell, meg mindent meg kell teremteni, szóval ezzel sajnos nem megyek sokra. sőt, éppen hátráltat. mert hogy hogy tanuljak a genetika vizsgámra, amikor folyton ezen jár az agyam???
2013. dec. 14. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
azért a kollégiumi élet egy elég nagy illúzió... nyilván nem annyiba kerül, mint egy albérlet. próbáld ki, hogy albérletbe költözöl, esetleg ketten kivesztek egy garzont a pasiddal. inged-gatyád rámegy majd a fenntartására, pláne tanulás mellett. folyamatosan azon pörög majd az agyad, hogy miből fogom kifizetni ezt, miből lesz pénzem arra, stb. ez az életforma olyan szinten lenyugtatta szerintem egész Magyarországot, hogy nem véletlen, hogy több a nyugger, mint a fiatal...
2013. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!