Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23 éves lány vonzódhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves lány vonzódhat nagyon egy 60 éves, de fiatalos, jól szituált férfihoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a férfi ad magára, fiatalos, egyáltalán nem öreges.

És nem az a kérdés, hogy egy 23 éves lány képes-e leküzdeni az undort egy 60 éves férfi iránt, ha jó sok pénze van...

Vonzalomról, kémiáról van szó.

Szóval, szerintetek? Mi a véleményetek? Mi az általános nézet? Ha felmerül ez a kérdés, az emberek többsége mit reagál, lehetetlennek tartják, vagy előfordulhat ilyen?


Előre is köszönöm az értelmes, indulatoktól és előítéletektől mentes válaszokat!



2013. dec. 14. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lehetséges, az én rokonságomban is van ilyen.

De hogy a férfi nemszerelmes a lányba, az biztos.

Meg hogy se a csaj, se a férfi fejében nincs vmi rendben, az is biztos.


10 éve vannak együtt, jön a gyerek...

2013. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Én ismertem olyat, hogy 17 éves lány egy 48 éves fószerrel jött össze...


Még mindig együtt vannak, a csaj már 24 éves. Verte őt az apja, aztán elhagyta őket 15 éves korában.

Szép, okos, intelligens, szerény a lány.


23 éves vagyok, össze akartam vele jönni. Csak aztán kiderült ez az egész és megmondta nekem, hogy ő a Petijébe szerelmes és nem is tudna fiatalabbat szeretni. Persze bujkál vele és még mindig nem meri felvállalni az 55 éves hősét, aki egyébként kőműves és 105 ezret keres havonta, tehát egyáltalán nem kőgazdag.


Megbolondult egy világ ez...

2013. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
vannak ilyen furcsasagok mert azt mindenki tudja, hogy a szerelem nem ismer hatarokat
2013. dec. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Én egy csóró 50 évesbe vagyok tök szerelmes, huszonéves vagyok. Számomra a legszebb dolog ő. Szm aki azt gondolja, h a szerelem olyasfajta paraméterek függvénye, mint a kor, az még nem volt szerelmes.
2013. dec. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Andy Vajna vs Palácsit Tímea. Bár ott a pénz is szerepet játszhat.
2014. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mondok egy példát: én 24 éves vagyok és hihetetlenül odáig meg vissza vagyok Tom Hanksért, aki történetesen 57 éves. Imádom a filmjeit, hihetetlen jó színésznek tartom, és mint ember is rendkívül szimpatikus. A régi filmjeiben ugye fiatal még, ott még vonzónak is találom, de szoktam nézegetni friss riportokat vele és sokszor merül fel bennem olyankor, hogy juj... azért már elég öreg (hozzám). Úgyhogy fizikailag nem tudok hozzá vonzódni.

De ettől függetlenül lehet, hogy más tud.

2014. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!