Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az egyik osztálytársam szerelmes belém de én csak barátként tekintek rá?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, 8.-os.Van egy fiú az osztályban aki 1.osztály óta furán bánik velem. (Pl.1., 2.-ban folyton lefizetett plüss játékokkal hogy játszak vele szünetbenxD).Akkor még nem értettem semmit csak azt hittem barátkozik és aztán egész alsóban együtt játszottunk.4.-ben teljesen beleszerettem de mivel nem 'lépett' 5.végén 'kiszettem' belőle.5.-ben és 6.-ban alig szólt hozzám.De aztán 7.-ben állandó padtársak lettünk és megint összehaverkodtunk sok barátnőm mondta is hogy elvileg tetszem neki.Folytom próbál impotálni nekem elég látványosan még a hülye is észrevenné:D 7.-ben eléggé zavart nem is szóltam hozzá de nem állt le és most 8.-ban is egymás mellett ülünk és ugynúgy folytatja.Aranyos hogy ilyen kitartó így elkezdtem beszélgetni vele (talán nem is 8.elején hanem 7. végén) és kiderült hogy egy csomó közös van bennünk (elég fiús lány vagyok:D) és tök jól öösszebarátkoztunk.Van, hogy tesz célozgató kijelentést mondjuk hogy ha fiú lennék videójátékozhatnák együtt szivesen átmenne hozzám(!)(amúgy azért mert imádom a fiús videójátékokat kiskorom óta).És ha látja hogy valami tetszik amit mondott vagy halloottam akkor egész órán ismételjeti hogy nevetni lásson:D

Van persze aggasztó dolog is mondjuk hogy mindig túl közel hajol hozzám és ez kicsit furi.Nehezen élnék nélküle már most könnybe lábad a szemem ha arra gondolok hogy már csak fél évünk van hátra.De mégis úgy érzem hogy csak egy barát és félek magasabb szintre lépni minden nap rettegek hogy egyszer csak elhív valahova mondjuk fagyizni vagy igyesmi és utána összejövünk és..hát nem is tudom mitől rettegek igazán.Talán attól hogy még soha nem volt barátom de az is lehet hogy attól félek hogy ha nem működne a kapcsolatunk tönkretenné a barátságunkat.

Amúgy két átlagos 14 éves vagyunk nem az a hűdeszép és nem is csúnya, nem is népszerű, nem is 'nyomi' vagy hogy nevezik.Bocsi hogy hosszú lett:D Ha valaki ebből ki tudná szedni mit érzek akkor kérem írja le mert én már semmit sem tudok:D



2013. dec. 14. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit érzel de talán érdemes lenne megpróbálni a dolgot. Ha valóban 7 éve barátok vagytok akkor egy randi nem fogja tönkretenni és fél év múlva valószínű közel sem fogtok ennyi időt együtt tölteni mert más barátságokat alakítotok ki más sulikban.

Szóval csak rajtad áll vagy bukik a dolog.

2013. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt érzi az ember, ha szerelmes, vagy "úgy" tekint a másikra. Ezek alapján én azt látom, hogy fontos neked, de csak mint ember, barát, nem mint társ.
2013. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy fontos nekem és el tudnék képzelni vele egy kellemes jövőt.De mikor a közelében vagyok nem kalapál a szivem, nem izgulok csak olyan nekem mint egy barát.És valamiért nem tudnám megcsókolni pedig már elképzeltem de nekem ez olyan mintha egy barátnőmet csókolnám meg.Valamiért csak barátként tudok rá tekinteni..
2013. dec. 14. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!