Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha egy lány nem borotválja ott addig amíg nem él párkapcsolatban és nem történik nem aktus?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 08:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem de ne h be pókhálósodjon mert olyan rég jártak ott :DD
2013. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.ciki.

Ha zavar, szedd le.max.a bikinivonalat, ès nyírd fazonra.

2013. dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam teljesen szőrteleníteni, mert nincs párkapcsolatom. Egyébként volt már, hogy teljesen csupasz volt, nekem nem igazán tetszett, nem éreztem olyan jól magam. Nekem úgy a legjobb, hogy a bikinivonalat és környékét borotválom, de középen egy kis szőrt meghagyok rövidre vágva.
2013. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel férfiként a csupasz egyáltalán nem tetszik. Engem leginkább kislányokra emlékeztet, és ők nem hoznak lázba.


Persze, legyen ápolt, de az elhanyagolt dzsungel és a csupasz között ég és föld (plusz rengeteg nőnek, ha nem vágja, akkor sem lesz annyira sok szőr ott).

2013. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát főleg az utolsóét azért egy fiútól másabb hallani a véleményét
2013. dec. 15. 08:48
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a fazon jobb, mint a tok csupasz. Lenyeg, hogy azert igenyes legyel, meg jol erezd magad a borodben.


F

2013. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem is zavar a telhesen csupasz, rövidre, fazonra vágva sokkal jobb.

30/F

2013. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki,de azért ne legyen dzsungel sem.
2013. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
oké köszi
2013. dec. 15. 09:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Engem zavar ha szőrös... vagy csupasz, vagy borostás legyen. De ha mindenképp fazonra nyírt kell legyen, akkor egy csík középen :) De ne egy 2cm széles csík... :) 20/f
2013. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!