Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy viszonzatlan szerelmet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 12:33
 1/6 Je Veux ***** válasza:
Keress valaki mást, aki feledteti veled.
2013. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idő segít... De én ugy teszem, hogy sok filmet, zenét hallgatok, ami eltereli a figyelmem róla :/
2013. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok horror film és metál zene dögivel, hisz a szerelmi csalódás a legedzettebb férfiszívet is megrendítheti.

... kivétel, ha nő vagy! X)

2013. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nő vagyok:)
2013. dec. 15. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez van. A viszonzatlan szerelemnél legtöbbször a másik fél nem is tudja (mellesleg mi se tudjuk igazán), hogy egyáltalán kezdeményezett-e valamelyik fél. Csak akkor viszonzatlan, ha senki se tett semmit az ügy érdekében.
2013. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mostanában rendszeresen járok erre az oldalra... ÉS számos ötletet, tanácsot lehet itt olvasni. Önbizalmat ébreszt bennem... A nők terén én sem vagyok profi, de minden nap találok 1-2 mondatot, ami tényleg igaz, és hasznos is. És szerintem ne próbáld elfelejteni, hanem próbálj meg megtenni mindent, hogy a tiéd lehessen... Joo, igaz mondani könnyű... De elég, ha minnél többet beszélgetsz vele, vagy a közelében vagy, és talán megkedvel... Ne légy túl tolakodó sem, arra is vigyázz!

Az én osztályomban van egy lány, (Mondhatni a legszebb, legnormálisabb stb) Eszembe se jutna, hogy ÉN+Ő... De egyre többet vagyunk együtt, és kezd ő is megkedvelni.

Szóval ezzel is azt akartam, próbálkozni lehet... Ha meg sem próbálod, akkor azt fogod megbánni... Hajrá csajszi :)

2013. dec. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!