Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túllépni a viszonza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni a viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én rengeteg verset írtam, nagyon sokat segített :)
2013. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szóval valahogy ki kellene adnom magamból ezt a rengeteg érzést?
2013. nov. 2. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen, két lépés:


1. Felismered, hogy ez mindvégig viszonzatlan is fog maradni.


2. Felkiáltasz, hogy felőled már meg is dögölhet a k***a, majd találsz jobbat.


Ugye, nem is olyan bonyolult :)

2013. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moszuke ***** válasza:

racionalizálással.

ha fantom szerelem akkor ennyi kb, 2perc és vége.

ha nem, akkor cumi.

gondolj rá, h nem téged szeret hanem mást.

2013. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2.-nak, nem hiszem, hogy csak úgy egyszerűen fel tudnék kiáltani, hogy dögöljön meg, hiszen semmi rosszat nem kívánnék neki, még akkor sem, ha fájdalmat okoz. 3. válaszolónak, igyekszem tudatosítani magamban, hogy ezek az érzések viszonzatlanok is maradnak, ezért nincs értelme szenvedni miattuk és tartogatni magamban őket, csak nehéz racionálisnak maradni, ha az érzelmeid intenzívek. De próbálkozom
2013. nov. 2. 23:15
 6/12 anonim ***** válasza:
És biztosan viszonzatlan? Próbálkoztál nála?
2013. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, elég egyértelműen tudtomra adta
2013. nov. 2. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Kérdezz öt másikat.


Nekem egy technikám van. Nem lépek túl rajta. Eddig két alkalommal volt és mindig megpróbáltam túllépni a dolgon, és sokat szenvedtem. Aztán hosszú-hosszú idő után elmúlt.


Ne lépj túl rajta! Próbálkozz. A szerelem nem mindig kölcsönös. Hódíts :)

Akár van barátja/barátnője akár nincs. Akár az esete vagy akár nem. Próbálkozz és ne add fel!


Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

2013. nov. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

az utolsò vàlaszra reagàlva: szerintem ne csinàlj magadbòl hulyèt. azèrt legyen annyi buszkesèg ès tartàs benned,h ha "kidobnak az ajtòn, nem màszol vissza az ablakon". ne kuncsorogj senki szeretetèèrt. gondolj bele, hogy èreznèd magad egy kihisztizett kieroszakolt kapcsolatban, amirol tudod, èrzed, h nem az igazi....

a tanàcsom pedig az, h igenis lèpj tovàbb, èldd meg most a fàjdalmat amit èrzel, ne fojtsd el. rossz lesz napokig, hetekig, de az is lehet, h 1-2 hònapig. aztàn egyik nap màr nem fog annyira fàjni...màsnap pedig mègkevèsbè....ès ìgy tovàbb. vègul tùl leszel rajta :) sok sikert!

2013. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki viszonozza.
2013. nov. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!