Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a 43 éves szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a 43 éves szomszédnővel erotikus álmaim vannak? Nagyon csinos, szép, kedves nő, de én csak 18 vagyok, amúgy meg férjnél van.

Figyelt kérdés
Ez bonyolultabb, mint amilyennek a fentiek alapján hangzik. Ő boldogtalanul él a férjével, aki valószínűleg meg is csalja, nincs gyerekük, és már többször tett rá utalásokat nekem, hogy nyitott lenne egy kapcsolatra, én főleg azután kezdtem vonzódni hozzá, miután elmesélte boldogtalanságát. Szerintetek belevágjak vele egy kapcsolatba, vagy maradjon meg álomnak? Apának hiába mesélem el, őt semmi sem érdekel, ami velem kapcsolatos, anyám meg majdnem elsírta magát. Hogy tudnám kiengesztelni?

2013. dec. 15. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Micsoda problémák 18 évesen..
2013. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fontos lenne, és nem vicc. :(
2013. dec. 15. 17:48
 3/10 QueenRavenna ***** válasza:
Dugd meg!
2013. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez ku.rva vicces...xDDD

amúgy nem tudom, hogy mit csinálj...

én még nem fantáziáltam a 60 éves szomszéd bácsimról...xDDD

16/L

2013. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Fura, nem egy fiú mondta már nekem, hogy elszokta mondani az anyjának az effajta problémáit, de én nem tudnám megtenni, mint lány. Nem értem. :)

De am. szerintem ne nagyon merj kikezdeni vele, ha kitudódik kitudja hogyan reagál a férj.

2013. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért, de tényleg szívesebben mondtam el anyámnak, csak az a baj, hogy egyik szülőm se nyitott az ilyesmire.

Ezen kívül már régebben is tapasztaltam, hogy inkább az idősebb nőkhöz vonzódom, mi ennek az oka?

2013. dec. 15. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem a szüleiddel kellene megvitatnod. Egyébként ha így van, akkor csak rajtad áll a dolog, simán dughatod. A férjétől meg ne parázz, nem nagyon figyel rá ezek szerint, észre se fogja venni. El van ő a saját szeretőjével.
2013. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze.

Húzd meg.

2013. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell senkinek elmondani. Főleg nem a szüleidnek. Csak a szomszéd nővel beszéld meg és kifog alakulni. Később ráfogsz jönni hogy a kor különbség semmit nem jelent.
2014. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekelne, hogy mire jutottál a szomszédnővel?

Remélem megdöntötted, és jó sok tapasztalatot szereztél!

Tart még a dolog? Anyukád megvigasztalódott?

2014. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!