Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem bírom tovább! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírom tovább! Hogy tegyem magam túl rajta? Öngyilkos akarok lenni!

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe 5 éve szerelmes vagyok,de nem viszonzott.Régebben még kicsit jóban is voltunk,de kb 1 éve folyamatosan köcsög velem,folyton megbánt,visszautasít és most nyilvánosan megalázott. Kért tőlem meztelen képet és azt mondta,hogy akkor ad egy esélyt. Tudom,hogy hülyeség volt,de elküldtem neki,aztán a másnapi szülinapi buliján lefeküdtünk.nekem ez volt az első és nagyon jó volt és rettentően szeretem.Soha nem szerettem így ezelőtt még senkit. De ő elküldte a fotót a haverjainak és elmondta,hogy lefeküdtünk és nyilvánosan elküldött a francba,mikor elmondtam neki részegen,hogy mennyire szeretem. Tudom,hogy hülyeségeket csináltam,de már nem bírom tovább.Hogy tegyem magam túl rajta??? Ennek ellenére még mindig bolondulok érte. Talán az lenne a legjobb ha nem lennék és akkor nem fájna.
2013. jún. 18. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Kötél eladó.
2013. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Dinnyét, Dinnyét!


Érezz iránta haragot megérdemelné, egy utolsó szemét alak!

2013. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj öngyilkos lenni :(
2013. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van: Miért csináltad ezt? Akkor már kettő: Mit vártál, mi lesz ha kap rólad képet?
2013. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szeretünk, ne legyél öngyilkos. Az bűn is. Én szeretlek.
2013. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretlek
2013. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem belátni hogy igaza van a pasiknak abban, hogy egyik másik nő tényleg nem normális....


Kérdező ez a fiú sosem fog szeretni, sőt abban leli örömét hogy téged kínoz és közben jól szórakozik. Most abban reménykedsz hogy titkon mégis szeret és majd belátja milyen szemét volt és megkapod a romantikus happy endet, de ez nem fog megtörténni!!! Úgyhogy felejtsd el sürgősen és keress egy normális fiút.

2013. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtam kötél?

Azt akartam ölelés!!!

[link]

2013. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
mennyi idös vagy kedves kérdező?
2013. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én is ennek a határán vagyok csak én lány miatt
2013. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!