Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy csajt a BFF....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy csajt a BFF. Eteknek, legjobb lány barátotoknak neveztek, az akkor pont csak annyi lesz? Nem lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés

-nem régóta ismeritek

-külső belső vonzalom van mindkettőtök részéről

-olyan barátság extrákkal féle....


Lehet idővel több,vagy esélytelen?



2013. dec. 15. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi a fac?
2013. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen a barátság extrákkal, de ha szexre gondolsz akkor benne lennék
2013. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Férfi és nő között nincs tiszta barátság.
2013. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Best Female Friend gondolom. De tényleg használhatna magyar szavakat.
2013. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

persze hogy nincsen tiszta barátság..csak ha nem jönnek be a másiknak.

csak a mai pasik nem akarnak (komoly) kapcsolatot...így hát be kell érni a legjobb barátsággal..meg extrákkal..igen,az szex.

Végül is,feldolgozható..egy idő után :)

2013. dec. 15. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a f@ szom az az idióta sztereotípia, hogy a mai pasik nem akarnak komoly kapcsolatot? Nem a diszkóban kéne egyfolytában pasizni akkor találnál olyat aki komolyan gondolja...
2013. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mást sem akarok mint komoly kapcsolatot, akkor nem is vagyok mai pasi? Mondjuk tényleg inkább férfi vagyok mint pasi.
2013. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon járok bulizni...nem a discoban ismerkedek..nem vagyok partyribi,nehezen kötődök amúgy...ha véletlen mégis megfog valami,akkor ez van...ez szomorú :/
2013. dec. 15. 21:13
 9/9 dragonkalo ***** válasza:

Lehet.

Nekem is így van/volt.

2013. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!