Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-16 éves fiúk! Válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves fiúk! Válaszolnátok az alábbi kérdésekre? (L)

Figyelt kérdés
Mi a lany ideálod? Mit ettél ma reggelire? Mi volt az utolso kerdes amit feltettél itt a gyiken? Ha lenne egy kívánságod, mi lenne az? (nem lehet tobbet kivanni, alapszabaly xd) Mi a kedvenc számod? Mi a kedvenc magyar szavad?

2013. dec. 15. 22:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

kérdező,

hány éves vagy??

2013. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Még valaki? Válasz?
2013. dec. 15. 22:43
 23/24 anonim válasza:

Lány ideálom: Számomra legyen szép, magasság olyan 160-175-ig, és korombeli legyen. Viselkedésre legyen kedves, aranyos, és én szeretem a kicsit ügyetlenebb lányokat.:)


Reggelim: Szendvics:D


Utolsó kérdésem eddig GYIK-en: "Vígjáték melyben Jessica Alba szerepel?"


Kívánság: Sikerüljenek azok a dolgok amiket szeretnék! :)


Kedvenc szám: 6, vagy hogyha zeneszámra érted, akkor az nincs. Sok zeneszámot szeretek.


Kedvenc magyar szó: Nem gondolkoztam még ezen, úgyhogy nincs.


Remélem megfelelő választ adtam a kérdésedre. ;)

15/F

2013. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

1. 170cm alatti magasság, barna szem, barna haj, közepes testalkat

2. Pizza

3. passz

4. Az a kivánságom, h barátnõmmel legyek örökre!

5. Bullet for my valentine-Tears don't fall 1&2, Skillet-Comatose

6. Elpusztithatatlan

2013. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!