Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azthiszem, valami elkepeszto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem, valami elkepeszto modon de megis erzek valamit egy xfactoros srac irant, barmilyen megoldas erre a vicces szituaciora?

Figyelt kérdés
Nem voltam sose ilyen belezugok ebbe abba celebekbe amerikai szineszekbe,magyar tizen huszoneves musorvezeokbe,nem is nagyon tvzek ugy hogy meg esely se adodott volna ra,vampiros filmek idejen se voltam odaig soha senkiert,realista lany vagyok meg nem egy ilyen nyalcsorgatos tipus,a valo eletembe is altalaban megkaptam amit akartam fiuk teren,semmilyen szinten nem vagyok se bekepzelt se elszallva se semmi...na szoval neztem ezt az xfactort es a bytheway-es szoke haju Oliver valamiert megfogott(hihetetlen de mar az elejen)es nem nem a kulsejere gondolok,ugy a mimikai a mozgasa a stilusa amit kepvisel ahogy beszel,kb igy annyira hasonlit ram hogy meg magam se hiszem el,erzem hogy meg kell ismernem ezt nem lehet magyarazni,es a helyzet eleg lehetetlen.17. eletebemet toltottem es sokat tartozkodom kulfoldon.most oke elmehetnek egy koncertre mint a tobbi kis rajongo lany de en csak annyit szeretnek,hogy ismerjen meg....talalkozni vele,barmilyen megoldasa van a dolognak szerintetek?
2013. dec. 16. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Hulyeseg az egesz es lehet el is mulik de jelenleg nagyon nem igy erzem,csak szanakozok magamon,hogy hoy erezhetek igy?hisz ennyi erovel minden masodik lanyka is igy erez iranta/irantuk,de ez ilyen megmagyarazhatatlan tenyleg nem is ertem..
2013. dec. 16. 16:25
 2/4 Rékcsi ***** válasza:
Van barátnője...
2013. dec. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen mar neki...nem vagyok megszallott de ezt azert tudom,szakitottak.Es tenyleg hogy mondjam ez irasban nagyon hulyen job ki,nem vagyok megszallott semmi ilyesmi sose tudnek rajongani ugy igazan valakiert,de legalabb azert ismernenk meg egymast,hogy minimum bebizonyosodjak rola,hogy hoppa megis csak felreneztem valamit es viccnek fognam fel kesobb.de ez a szituacio eleg kellemetlen igy hm.
2013. dec. 16. 16:30
 4/4 Rékcsi ***** válasza:

Álmodozz róla egy darabig aztán el fog múlni. Én egy ideig Bon Jovi iránt éreztem így (a fiatalkori Bon Jovi iránt :D ), na meg volt Freddie Mercury-s korszakom, meg Axl Rose-os (habár mostanra már elég gázul néz ki), de nem tagadom h Vastag Tomi is tetszett és még sorolhatnám. Teljesen normális epekedni az elérhetetlenért csak nem szabad túlzásokba esni (pl ne plakátold ki a szobád a fényképeivel), jó dolog eljátszani a gondolattal h mi lenne ha..., aztán majd jön egy srác aki teljesen elfelejteti veled ezt az egészet vagy talán valami furcsa véletlen során összejössz azzal a sráccal (aki am tényleg egész aranyos) :D

16/L

2013. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!