Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság az túl nagy elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság az túl nagy elvárás, hogy én szép, okos, vicces, nem pénzéhes lányt keresek?

Figyelt kérdés
nem létezik ilyen lány szerintem. egyetlen egy kivételt sem tudok.

2013. nov. 10. 21:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik csak van egy gond! Kibszott ronda vagy tesóó
2013. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

És mit adnál cserébe egy lánynak?

na ugye...

2013. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Az nagy elvárás, hogy én pénzes pasikat keresek?:$
2013. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
igen túl nagy. vegyél vissza az igényeidből. hacsak mondjuk nem vagy te is szép és okos meg tökéletes, akkor megértem. sok sikert a tökéletes gyerekeitekhez meg a tökéletes kapcsolatodhoz.
2013. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ja, lejjebb kellene adni az igényekből
2013. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Pedig vannak :) lehet rossz helyen keresgélsz. Csak az ilyen lányoknak is elég nagyok az elvárásaik külsőt tekintve. Legalábbis ismeretségi köreim és tapasztalatom szerint :)
2013. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés!


Olyat tudok aki szép, vicces, nem pénzéhes, viszont nem okos/értelmes, persze ez nem is nagy gond, inkább az h felszínes ;D


Aztán van olyan is aki kicsit szép, okos, nem pénzéhes viszont annyira nem vicces...


A többi akit ismerek az már rosszabb kategória, kevesebb ilyesmi tulajdonsággal.


Hozzá tenném még a nem felszínest!


Az a baj h így egyszerre minden nem megy!

2013. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mit adnék cserébe?????


Mindent teljes szívemből, amit pénzért nem lehet megvenni! Tudjátok mire gondolok.


És nem, nem vagyok ronda, kifejezetten helyes gyereknek tartom magam, és más is. Szokták kérdezgetni van-e barátnőm meg ilyenek.

2013. nov. 10. 21:18
 9/24 anonim ***** válasza:
Jelen :) 20/N
2013. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 wiwastarr_ ***** válasza:
és az nagy elvárás h ne legyenek a pasiknak ilyen nagy elvárásaik a csajokkal szemben!? csak mert aki nem makulátlan szépségü , azt már le se sz@rják -.- :S
2013. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!