Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem barátnője durván lerondáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem barátnője durván lerondázott, közben meg jóban voltunk. Mi ez?

Figyelt kérdés

2 évig voltam a csajommal, 22 éves vagyok. Az egyik kolléganőjével ugyanott bulizunk. Mindig nagyon jóban voltunk, hülyültünk, azt hittem bírjuk egymást. Hulla részegen odajött hozzám és elkezdte röhögve mondani, hogy én tudok e róla milyen ronda fejem. A testem nagyon jó, de ilyen fejjel ne reménykedjek hogy lesz még csajom. Ilyeneket beszélt és végig röhögött, közben kétszer elesett. A barátja hallotta és ő jött oda hogy elvigye, meg bocsánatot kért 20x. Mellesleg 28 éves a csaj. Nem tudom azóta se mire vélni a dolgot mert két nap múlva találkoztunk és úgy csinált mint régen. A barátja szerint semmire nem emlékszik.


Mi szükség volt erre? Miért volt ez jó neki? Eddig se hittem magam Bradley Coopernek, de legalább azt hittem hogy a jó nagy átlagban benne vagyok. De így ... most jól lelombozott.



#munkatársnő #lerondázott
2013. dec. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
RÉSZEG VOLT.
2013. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan részeg volt azt se tudta mit beszél,szóval felejtsd el...
2013. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Részegen igazán őszinték az emberek...
2013. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy most mondta meg az igazat amit gondol. De mi szükség volt rá? Nekem részegen se jut eszembe hogy valakit a külse miatt bántsak. Pláne nem egy olyat aki mindig kedves, rendes volt velem és még álltólag birom is
2013. dec. 17. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!