Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az ötlethez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez az ötlethez, hogy így vallom be neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves lány, aki már tavasz óta tetszik nekem, sőt mostanra már teljesen bele is szerettem. Két (nagyon jelentős) gond azonban van az egésszel kapcsolatban. Egyrészt már évek óta osztálytársak vagyunk, és még 2 évig azok is leszünk. Másrészt meg elég reménytelennek és egyoldalúnak tűnik az iránta érzett szerelmem, az okokat most nem részletezném, úgyis túl hosszú.

Arra gondoltam, hogy mivel sok veszítenivalóm nincs a dologban, ezért majd karácsonyra írok neki egy kis levelet, amiben bevallok neki mindent. Lehet hogy ez így nem a legjobb ötlet, meg hát ezt mindenképpen személyesen kellene elmondani neki, de én már képtelen vagyok egy percet is várni (sajnos nem őrá, mert ahogy már korábban is írtam, elég reménytelen az egész helyzet, bármennyire is hitegetem magam, hogy nem így van). Meg abba jobb nem is belegondolni, hogy miután elolvasta a levelemet, a téli szünet utáni első reggelen hogyan leszek képes egyáltalán odaállni elé. Na mindegy...

Ti mit szóltok az ötlethez?


2013. dec. 16. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd,mert nagyon Kínos lesz.Mikor tizedikes voltam én is kaptam egy levelet így.De egyrészt gyerekesnek tartottam,másrészt tiszta ciki volt utána.Nem mondom,hogy ne probáld meg,de személyesen mond meg neki,mert nem imponál egy lánynak,ha odavágsz elé egy levelet.Max. ha 10éves... L/19
2013. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd. a mai lányok gonoszak, és ha nem viszonozza az érzéseid, akkor ott lesz az a kis levél, amin akármikor jót vihoghat a barátnőivel. A szó elszáll viszont...szemtől szembe okosabb, hívd félre
2013. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha visszafogottab a lány akkor írhatsz neki sztem nyugodtan, én leglábbis ha kapnék egy ilyen levelet nem élnék vissza vele...és jól esne, hogy valaki így érez irántam és ki tudja, lehet, hogy még te is bejössz neki, sose lehet tudni:) 16/L
2013. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg a legjobb személyesen ez nem vitás, de ha így szeretnéd, akkor az mindenképpen papírra, kézzel írott legyen, helyesírási hibák nélkül (bár úgy látom ez nem lesz probléma). Csak ebben az a rizikó tényleg, hogy ő hogyan fogja fel. Ha még fiatalok vagytok lehet nem veszi komolyan és csak nevet egyet az egészen, nem hiszi el stb. vagy még értékelni se fogja, idősebb korban, érettebb fejjel ez kevésbé fordulna elő.

Magamból indultam ki, én szeretnék ilyen levelet, ha nem is viszonozom a fiú érzéseit, értékelni értékelném és biztosan megtartanám ezt a levelet.

2013. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha visszafogodtabb a lány akkor tetszhett neki.aranyos lenne,de azon is múlik hogy mit és hogyan írod le és hogy adod oda. Sok sikert:) 17/L
2013. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!