Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok a korkülönbség köztünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a korkülönbség köztünk?

Figyelt kérdés
Férfi 37,a lány 20. Tehát,ugye 17 év. így kimondva soknak tűnik... De a férfi kissé gyerekesebb,a lany érettebb.
2013. dec. 17. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sok, abba godolj bele hogy akár az apád lehetne. Ö már majdnem felnött volt amikor te születtél. Már rég csajozott és majdnem éretségizett. AMikor ö annyi volt mint te most akkor te még csak 3 voltál. Elég komoly gondok lehetnek nála ha 37 évesen kielégitö számára egy 20 éves lánnal a kapcsolat( itt nem szexuálisan értem a kielégithetöt)
2013. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

A lány érettebb..Hát miért ne lenne az -.-

Igen szerintem sok,de tőletek függ minden!

2013. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
több mint sok
2013. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a lány mindig érettebbnek hiszi magát xd igen nagyon sok.
2013. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, mi nem ismerünk titeket.

Lehetnek valakit ugyanannyi idősek és akkor sem illenek össze. Szerintem ezt kizárólag két szám alapján nem lehet eldönteni.

2013. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok. És nem most sok. Amíg csak együtt járnak, szexelnek, addig nem sok.

Viszont majd ha eljön a lány részéről a gyerekvállalás ideje és netán nem csak 1 babát szeretne a lány, hanem kettőt, akkor bele lehet gondolni, hogy vajon a most 37 éves pasi vajon szeretne-e annyi idősen gyereket, ahány éves akkor lesz, mikorra a lány magára a családra is megérik.

És persze még mikor ez a lány a húszas éveit éli, addigra a pasi már elhagyja a 40-et és míg a lány egy kicsit néha-néha eljárna kikapcsolódni, erre-arra, akkor vajon a pasi is erre vágyna a 40-es éveiben?

2013. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs kocka fejed kisfiam...
2013. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez tőletek függ. A párom és köztem is 17 év van. Mégis mindenben kijövünk és egyet értünk. Remekül működik közöttünk minden, ő fiatalos, én pedig érettebb vagyok, így remekül kiegészítjük egymást. Igen, vannak dolgok, amelyekben kompromisszumot kell kötni, de ha ez nektek sem jelent problémát, akkor menni fog a dolog. Ha nagy a szerelem,akkor ott bizony nem számít az életkor.

Én kívánom, hogy nektek is összejöjjön és boldogok legyetek együtt :)

2013. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!