Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy a korkülönbség? Én 17, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség? Én 17, a fiú 22 lesz.

Figyelt kérdés
Nemrég óta beszélgetünk neten, hamarosan fogunk találkozni, mint 2 barát. Elég jól elvagyunk, sokmindenről tudunk órákat is beszélni akár. Nincs kapcsolata egyikőnknek sem, bár ő azt mondta, hogy én még fiatal vagyok kicsit. Nemsokára betöltöm a 18-at, ő pedig még csak 22 lesz. Azt mondta, hogy tetszem neki meg szép vagyok, de "kettőnkről" nem beszéltünk, hogy mit is akarunk a másiktól, csak szimpla baráti találkozó lesz. Szerintetek lehet belőle valami? Ha ő nem kezdeményez a találkán, én közeledhetek felé? Mert nekem is bejön a fiú, és nagyon aranyos is, bármit meg tudok vele beszélni.
2013. dec. 4. 00:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
nekem 17 évesen 24 volt a barátom. agyilag ott vannak, mint egy 18, szóval nem számít a korkülönbség.
2013. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
anyád van ott agyilag 1-es te jó nagy hülye
2013. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Beviz Elek ***** válasza:

Öcsémék elvannak ilyesmi felállásban, nekem nem menne.


Szexben kevés egy 17éves, nem akarok várni az együttalvásra amíg anyuci megengedi (meg a szexre sem), na meg gondolkodása is gyerekes még

2013. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

2esnél a pont :)))

22F

2013. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, szóval rajta!
2013. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Hát, tekintve, hogy a mai 17 éves lányok 12 éves agyi szinten állnak, a 22 éves srácok 18 éves szinten (ahogy az első válaszoló szerint van), így a kérdés a 18-12-re módosul. Sok.
2013. dec. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

# 1 vagyok. miután egy 24éves srác diszkókban vetített mellettem más csajoknak, meg hazudgált össze vissza, hogy autó versenyző, mindezt mellettem, egy komoly kapcsolata mellett, én nem tudom érettebbnek titulálni mint egy idióta tinit!

és ez az élet!

nem mesékben kell élni és lepontozgatni az igazságot!

2013. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, végül is ha egy srác ilyen volt, akkor az összes ilyen.
2013. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha egy 24 éves ilyen, nagy eséllyel nem egy 24 éves ilyen.
2013. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

* és nem a srácokról általánosítottam, hanem a korról. a 20 felettiek sem többek mint a 18 évesek.

nem emberekről beszéltem. biztos vannak tinik is, akikre gyereket lehetne bízni. minden ember más. én a korról írtam,hogy az nem jelent semmit.

2013. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!