Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
Rövidre fogom a témát...volt egy fiú akivel már kéthónapja szakítottam..de még mindig ő jár a fejemben,visdzaolvasom a régi beszélgetéseinket és egyre többet gondolkozom azon hogy mi lenne ha újra felkeresném.Ez jó ötlet vagy pedig felejtsem el?? Eddig azt hittem játék az egész de rájöttem télleg hiányzik viszont a szüleim nem örülnének neki ha vele lennék...

2013. dec. 17. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Fej vagy írás?
2013. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt miért mi döntsük el?


Magamból kiindulva nem hagynám, hogy a szüleim véleménye befolyásoljon egy ilyen döntésben.

2013. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd , oka volt annak hogy szakítottál vele.
2013. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pont Ugyanez. Ha a srácot még érdekled, keress meg. Am vizsgáld meg, hogy a szüleid miért nem akarják. Az ősök gyakran jobban belelátnak, mint mi
2013. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szakitás oka nem miatta volt hanem a szüleim véleménye miatt...
2013. dec. 17. 16:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is szeretted igazán, ha a szüleid miatt szakítottál vele.
2013. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem véletlenül szakítottál vele..nem ment a dolog és pont. Énis újra összejöttem a fiúmmal de nem ment a dolog..két hét múlva szakítottam vele ismét. De ez nem jelenti azt h nektek sem működne.
2013. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg.

Egy próbát meg ér.

2013. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A korkülönbség zavarta a szüleim,amit megértek.De az hülyeség hogy egy idősebb fiú csak szexet akar egy fiatalabb lánytól,mert egy hasonló korú is ugyanúgy csak a szexre szedi fel a lányokat.Viszont ő nem olyan,ezt tudom,így is rengeteget várt arra hogy igent mondjak neki.
2013. dec. 17. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
ex pasival újra összejönni olyan, mintha kiásnád a halott kutyádat. Te aludnál a döglött kutyával?
2013. dec. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!