Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, bár eddig csak 1x találkoztunk, de minden nap chatelünk közösségin, plusz az unokatesóm osztálytársa és egyben legjobb barátja is.

Most már fogunk másodjára találkozni, vagyis jövőhéten, mert elhívott randizni, aminek nagyon örültem :)

A baj csak az, hogy sokszor összetörték már a szívemet, és most i sgyőzködöm magam, hogy EZÚTTAL TUTI nem leszek szerelmes, mert mihelyt érzem hogy megindul bennem a dolog lelécelek, félek csalódni.


Na és van egy kis baj, a szívem és az eszem is mást mondd.

A szívem azt mondj apróbáljam meg, randizzak, majd alakul ahogyan kell.

Az eszem viszont próbál tiltakozni, mert elég messze lakik tőlem a srác, és félek hogy mi lesz ha max hetente vagy 2hetente fogunk tudni találkozni, mert pl nem ér rá vagy épp én nem érek majd rá.

Őrültem vágyom már Rá, szeretnék Vele lenni, a közelébe. Szeretném jobban megismerni. De félek a távolságtól, és félek hogy szerelmes leszek.


Mit tegyek? Az eszemre hallgassak, vagy a szívemre? Vagy egyikre sem, és hagyjam hogy minden alakuljon ahogyan kell, majd lesz valahogy??


2012. dec. 20. 19:01
 1/6 A kérdező kommentje:

ez az ellentét megőrjít...

Félek attól hogy ha belezúgok kevés lesz nekem a találka, és nagyon hiányozni fog, ha nem láthatom, és kidob, mert nem fog menni, esetleg megcsal.(bár nem tudom hogyan tudnánk megoldani, lehet nem lenne baj, nem tudom. Bár szerintem az embernek csak arra nincs ideje, amire nem akar szakítani, szóval értitek)


Ugyanakkor annyira vágyom arra hogy megismerjem jobban, hogy meghódítsam a szívét, és azt akarom hogy Ő is megismerjen engem, szeretnék vele lenni, szeretném ha megmozgatnék benne valamit, egyszerűen már most várom a randit.


Ki érti ezt??

2012. dec. 20. 19:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Le kell győznöd az eddigi félelmeidet, szerintem vágj bele. Ha nem próbáljátok meg, lehet egész életedben bánni fogod.
2012. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sokat csalódtál dolgot, nehéz megemészteni, de hagyd hátra a múltat, nem szabad senki miatt a következő emberkét hibáztatni, hogy xy mit tett Veled régen, arról Ő nem tehet. Próbálj meg adni neki egy esélyt (szerintem) Veszíteni valód nincs. Bár, ha egy kapcsolaton/pasin ennyit gondolkodsz, nem biztos, hogy ő lenne a nagy Ő :) Aki kell azon nem agyal senki ennyit, hiába a sok kudarc és csalódás :) Nem tudom h, a szívedre hallgass vagy az eszedre, de nem az észnek fáj, ha át basszák, szal nem minden esetben a szív az erősebb :) Sok sikert és boldogságot a továbbiakban :)
2012. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy ki érti ezt? Szerintem 30fölött mindenki:) Hidd el, az emberek többsége átesik hasonló helyzeteken, teljesen érthető hogy 20évesen tombolnak benned az érzések és az észérvek. Én 31évesen sajnos sokszor még most is az érzéseimre hallgatok, pedig ennyi idősen, gyerekkel, férjjel a hátam mögött már az eszem kéne domináljon. De hát ez van, szentimentális típus vagyok:) Szóval szerintem hagyd hogy alakuljanak a dolgok, nincs sok veszítenivalód. Csak így utolsó gondolatként: a szüleim egymástól 350km-re laktak mikor megismerkedtek, csak 1-2hetente találkoztak, mégis 20éves házasság lett a dologból:)
2012. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos a múltbéli tapasztalataim nagyon földhöz vágtak, és főleg az exem totál lehúzta az önbizalmamat. Igaz ő kb 20perces autóútra lakott tőlem, ő is megoldotta hogy megcsaljon, úgy hogy kb naponta találkoztunk vagy max 2naponta... :(


A srácnak, akiről beszélek, van 1-2 csaj haverja, ettől is félek kicsit, de írta hogy egyiktől sem akar semmit, ezt magától mesélte el, nem kérdezősködtem.

Meg a srác mindig szinte "beszámol" magától h mikor hol van mit csinál stb, ez tetszik :) mert az exem mindig kamuzott nekem mindenben

2012. dec. 20. 19:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem fogok parázni, ha nem próbálom meg lehet bánni fogom, meg így hogy már randira hívott, jó eséllyel indulok :D szóval próba szerencse :)
2012. dec. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!