Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális, ha szerepel az álmomban?

Figyelt kérdés

Komolyan, minden éjszaka róla álmodom! Egy lány, akivel majdnem összejöttem, csak az utolsó pillanatban történt valami... Tényleg pont az ideálom, minden tekintetben.

Egyébként nem vagyok ilyen érzelmes, romantikus fajta.


2013. dec. 17. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az baj lenne, ha olyan lennél? Nem értem miért tagadják az emberek az érzelmes, romantikus oldalukat. Én is az vagyok. Amúgy meg ez alap, mivel sokat foglalkozott vele egy ideig az agyad, most elemzi álmodban a történteket. Semmi jelentősége, ha már nem akarsz tőle semmit.
2013. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!