Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tettem, hogy így viselkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettem, hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés
Egyik haverom sokaig kerdezgette hogy ki tetszik. Azt mondtam ha o megmondja, en is. O azt mondta neki senki, ha lenne elmondana. Mikor elmondtam neki (kozv. ezutan) irt egy "ok"ot es azota magatol nem ir, suliban nem is szol hozzam, sot bunko lett. Legyszi ertelmes valaszokat:/ bocsi a helyesirasi hibakert es az ekezethianyert de telefonrol irtam.
2013. okt. 26. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azt hitte, hogy neked ő tetszik, de beszopta a fa..t!
2013. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi...remelem megbocsat nagyon fontos nekem:/
2013. okt. 26. 15:50
 3/5 anonim válasza:
mindketten fiúk vagytok? vagy hogy van ez? :D
2013. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanaz a lány tetszik mindkettőtöknek...

Ciki egy helyzet, annak idején én is nyakig benne voltam egy ilyenben, de szerencsére sikerült az eszemre hallgatnom, és nem tönkretenni egy jóbarátságot egy lány miatt.

2013. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lany vagyokxDDD nem ugyanaz a lany tetszik sztemxD
2013. okt. 26. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!