Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egyik napról a másikra kiábrándultatok valakiből? Miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 02:50
 1/10 anonim ***** válasza:
volt mert rájöttem hogy egy nagy nagy gyökér.
2013. dec. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen.

2 évig szerettem pedig. Rövid ideig együtt voltunk, majd a távolság miatt mentünk szét, de azt mondta, hogy ide költözik, és együtt leszünk. Én vártam rá, ő pedig hitegetett, majd szemétkedni is elkezdett, nagyon megbántott.

Akkor ábrándultam ki belőle, amikor durván és gátlástalanul kigúnyolt, amiért vártam rá majdnem 2 teljes évet, és végig szerettem. Onnantól kezdve nekem megszűnt létezni, mint férfi, és undorodtam azoktól a percektől, amikor mosolyogva gondoltam arra, hogy megvárom őt, ideköltözik, és egy napon majd ő lehet a leendő gyerekeim édesapja.

2013. dec. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

volt

hogy miért azt nem tudom megmondani.

jó csaj volt meg minden, de csak úgy elment a kedvem(nem vicc)

egyik nap felkeltem és megmondtam neki h nem találkozunk többet, mert nem akarok.

egyenes voltam sztem, de nyílván mindenkit vmennyire bánthat az ilyen

de még él :DD

22f

2013. dec. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 :(
2013. dec. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem még ilyen nem volt, de ha valakit megcsal a párja, ez szinte elkerülhetetlen érzés.
2013. dec. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt.


Mással dug.

2013. dec. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudott jó szilvás buktát csinálni, pedig azt szeretem.
2013. dec. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Volt.Játszotta magát,hogy milyen erkölcsös,közben meg ide írogatta ki az aberrált kérdéseit.Hitegetett,hogy milyen fontos vagyok neki és rajtam kívül más nem érdekli,aztán egyszer csak előállt vele,hogy elmegy meghalni,vagy eldönti,hogy kivel lehet boldog.Magyarul végig hülyített és csak szórakozásból keresett meg azzal,hogy jöjjünk össze.Tartottam benne a lelket,de amikor ezzel előállt,akkor megmondtam neki,hogy késsel vágja fel az ereit és végre,mert a környezetében mindenkit csak tönkre tesz és egy ilyen féreg nélkül szebb lenne a világ.Azóta nem hallottam felőle,de bízom benne,hogy végre felfordult.Csak azt bánom,hogy a sírját nem pisálhatom le.

Annak a ku**ának a szava kevesebbet ér,mint egy stasi kémé.

2013. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 QueenRavenna ***** válasza:
Volt. Alaptalanul vádolt meg, hogy megcsalom őt, nem szeretem. Fenyegetőzött, hogyha elhagyom tönkreteszi az életem. Akkor döbbentem rá, fél évet pazaroltam egy nyomorult lelkű, idegbeteg f*şzra. Azonnal elhagytam természetesen.
2013. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy akkori baratommal(majdnem ot valasztottam tanumnak) dumaltunk telefonon. Mondtam, hogy kulfoldon dolgozok. Erre felhivta a felesegemet es ajanlatott tett neki.


Amiota tudom, azota nem barat, csak haver.

2013. dec. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!